27.05.2016 16:22

Płyta „Youthanasia” Megadeth zagrana w 1 minutę

Oto kolejny krążek kapeli wykonany w ekstremalnie krótkim czasie. Zobaczcie, jak YouTuber poradził sobie z tym zadaniem.

Płyta „Youthanasia” Megadeth zagrana w 1 minutę
foto: kadr z wideo

Mieliśmy już „Countdown To Extinction” oraz „Rust in Peace” zagrane tylko w jedną minutę. Teraz przyszedł czas na szósty krążek Megadeth zatytułowany „Youthanasia”.

Całe to zamieszanie spowodował YouTuber Paschalis Theotokis, który miesiąc maj ogłosił MAYgadethi co rusz prezentuje kolejne nagrania, gdzie na warsztat bierze poszczególne płyty zespołu. Pomysł wykonania materiału z całego albumu w minutę może nie jest nowy, ale za każdym razem człowiek się dziwi, jak można tylko w tak krótkim czasie zagrać materiał, który trwa kilkadziesiąt minut.

I tak najnowsze nagranie YouTubera zaczyna się oczywiście od utworu „Reckoning Day” i kolejno przechodzi on do odegrania następnych kompozycji z płyty „Youthanasia”. Jeśli ktoś ma małe zaległości, jeśli chodzi o repertuar Megadeth, to tego typu nagranie jest dobrym sposobem na szybką powtórkę.

Ciekawe, co na to wszystko powiedziałby Dave Mustaine:

Nie ma lepszego sposobu, by pokazać swoją miłość do zespołu, jak odegranie w jakiś ciekawy sposób numerów danej kapeli. Zależność jest bardzo prosta - im bardziej popularne formacje, tym więcej oczywiście coverów.

Czy nagrania Paschalisa to sposób na ukazanie swojej miłości do Megadeth, czy objaw szaleństwa? Tego nie wiadomo, choć nie są to pierwsze tego typu nagrania tego YouTubera, bowiem ma on na swoim koncie również wykonanie 75 utworów Lamb of God w 7 minut czy 80 utworów Machine Head w 8 minut.

Ciekawe, czy muzyk zdąży do końca maja 2016 roku wykonać również ostatni krążek kapeli zatytułowany „Dystopia”. To właśnie na tej płycie znalazły się takie numery, jak chociażby „Fatal Illusion”, „Dystopia”, „The Threat Is Real”, „Poisonous Shadows” czy „Post American World”. 

Jak oceniacie „Youthanasia” Megadeth odegrany w 1 minutę?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Megadeth