19.06.2015 12:09

Podpisz się na gipsie Dave'a Grohla!

Fani Dave'a Grohla przygotowują dla niego niespodziankę. Lider Foo Fighters dostanie od nich... podpisany gips! O co chodzi?

Podpisz się na gipsie Dave'a Grohla!
foto: BEImage / REX Shutterstock / EAST NEWS

Dobry gips nie jest zły. Szczególnie, jeśli znajdzie się na nim mnóstwo podpisów! Taki podpisany gips dostanie od swoich fanów Dave Grohl. Na pomysł wpadły Agencja EVB i firma BausCode. Z pomocą sympatyków amerykańskiego zespołu organizatorzy akcji chcą podziękować muzykowi za to, że mimo wypadku dokończył koncert z Foo Fighters w Szwecji. Chcą mu też życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Chcielibyście podpisać się na takim wirtualnym gipsie? Jeśli tak, już mówimy, co trzeba zrobić. Wystarczy mieć konto na Twitterze i wejść na stronę Signdavescast.com. Dalej sprawa jest naprawdę prosta. Po przekierowaniu wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać przygotowany wcześniej tekst. Podpisy i życzenia zostaną potem wydrukowane na prawdziwym gipsie, który zostanie przekazany muzykowi.

foto: signdavescast.com

Organizatorzy akcji przyznali, że chcą uczcić postawę wokalisty Foo Fighters, który pechowy dla niego koncert w szwedzkim Götebourgu dokończył ze złamaną nogą. Potem Dave Grohl odwołał kilka kolejnych koncertów:

"

Chcemy uczcić ten hardkorowy akt. Nie każdy zdecydowałby się na dokończenie koncertu z nogą w gipsie. Internet jest najlepszy, kiedy wykorzystuje się go w dobrym celu. A w tym przypadku możemy wykorzystać też technologię. "

Nietypowy prezent, na którym według prognoz zmieści się mniej więcej 300 podpisów, trafi do Dave'a Grohla na początku lipca 2015 roku. A co Wy napiszecie na gipsie Dave'a?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Duperele Dave Grohl Foo Fighters