12.07.2017 11:48

Policjant wczuł się w klimat muzyki Slipknota

Funkcjonariusz ochraniający koncert cover bandu Slipknota okazał się wielkim fanem zespołu Coreya Taylora. Wziął udział w występie grającej jego utwory grupy Slipknowt, przejmując rolę Clowna i zapamiętale okładając beczkę pałką.

Policjant wczuł się w klimat muzyki Slipknota
foto: kadr z wideo

Rockmani jako buntownicy z natury rzadko darzą sympatią służby porządkowe, za to funkcjonariusze często okazują się fanami ciężkiego grania. Pewien policjant z angielskiego Northampton bez wątpienia jest wielkim wielbicielem Slipknota. Podczas odbywającego się w tym mieście Sixfields Rock Festival pełnił funkcję ochrony występu tribute bandu Amerykanów, ale nie przeszkodziło mu to w świetnej zabawie.

Podczas wykonania „Duality” jeden z muzyków Slipknowt, będący odpowiednikiem slipknotowego Clowna, zszedł ze sceny z wielką blaszaną beczką, w którą bębnił w czasie koncertu. Dostrzegł policjanta, który razem z widownią śpiewał na całe gardło kawałki zamaskowanej grupy. Podszedł do niego z beczką, a funkcjonariusz zaczął ją okładać policyjną pałką. Do zabawy przyłączyli się też inni słuchacze, uzbrojeni w kije baseballowe. Widać, że nie mieli tak dużego doświadczenia w używaniu broni ręcznej jak policjant, ponieważ jeden z nich tak nieszczęśliwie uderzył w beczkę swoim kijem, że ten odbił się od niej i uderzył go w głowę. Zobaczcie wideo z popisami mundurowego:

Film natychmiast stał się hitem wśród internautów. Ciekawe, co o tym myśli Corey Taylor… Lider Slipknota i Stone Sour sam stał się ostatnio bohaterem sieci, dzięki memowi na swój temat. Może powinien pożyczyć od Clowna beczkę i wyżyć się na niej kijem baseballowym, bo wydaje się, że ostatnio ma w sobie dużo negatywnych emocji. Ofiarą hejtu Coreya stał się wokalista Nickelback, który zdaniem gwiazdy metalu ma „ryj jak stopa”, a jego muzyka jest dla rocka tym, co KFC dla kurczaka.

Maciej Koprowicz
Tagi: #Duperele #Slipknot