05.11.2019 17:10

Polska Whitney Houston? 17-latka zrobiła furorę w talent show [WIDEO]

Czy dziewczyna wygra Voice of Poland? Internauci są zachwyceni jej silnym głosem.

Uczestniczka Voice of Poland
foto: kadr z wideo

Gdy jesteś wokalistą i marzysz o karierze, występ w talent show wydaje się być dobrym pomysłem. Twórcy tego typu programów co rusz szukają ciekawych osobowości z nietuzinkowym głosem. Chociaż uczestnictwo w talent show nie zawsze oznacza od razu dużą karierę, to jednak warto próbować swoich sił, bo występ w telewizji przed ogromną publicznością jest niesamowitą przygodą.

Polska Whitney Houston? 17-latka zrobiła furorę w talent show [WIDEO]

W programie Voice of Poland w drużynie Tymona & Barona pojawiła się 17-letnia wokalistka, która jest przez wielu internautów typowana na zwyciężczyni tegorocznej edycji talent show. Alicja Szemplińska na etapie Nokautów wykonała utwór "Get Here" Olety Adams i sprawiła, że wielu słuchaczom opadła szczęka. Jej mocny głos porównywany jest do wokalu Whitney Houston i internauci są zachwyceni utalentowaną 17-latką. A jak Wy oceniacie głos uczestniczki talent show?

Cover Queen w talent show
Cover Queen w talent show
Przeczytaj także Operowa śpiewaczka wykonała "The Show Must Go On" w talent show [WIDEO]

Posłuchajcie również innych jej występów w Voice of Poland:

Dziewczyna awansowała do odcinków na żywo i internauci już nie mogą się doczekać kolejnych występów wokalistki. Nie jest to pierwszy występ Alicji Szemlińskiej w talent show, bowiem jeszcze w 2016 roku wygrała w programie "Hit Hit Hurra" na TVP1. 

Zobacz także: 12-latek zachwycił jurorów talent show. Takiego mocnego głosu nikt się nie spodziewał! [WIDEO]

Tagi: Duperele