09.10.2019 14:05

Pomysłowy perkusista zagrał AC/DC na perkusji sztucznymi penisami

Według współczesnych wierzeń, dildo jest jedynie zabawką erotyczną, która ma urozmaicić ludziom życie seksualne. Są to jednak błędne doktryny głoszone przez fałszywych proroków - prawdziwe zastosowanie sztucznych penisów jest zgoła inne.

Pomysłowy perkusista zagrał AC/DC na perkusji sztucznymi penisami
foto: kadr z wideo/AC/DC Back In Black D;)ldo

Mało kto wie, że tak naprawdę służyły one pierwotnie do grania na perkusji. Przypomniał nam o tym pewien muzyk, który według legendy zagrał kiedyś za pomocą sztucznych członków "Enter Sandman" Metalliki, a efektami tego wiekopomnego wykonania podzielił się na YouTubie. Od tamtego czasu minęły jednak całe długie lata, a na horyzoncie nie pojawiał się żaden nowy heros, który wziąłby sprawy w swoje ręce.

Perkusista zagrał AC/DC z pomocą dwóch dildosów

Pewnego mroźnego wieczora z jamy wyłonił się jednak on - cały na czarno, uzbrojony w dwa sztuczne penisy. 66Samus, ponieważ tak zwano herosa, zasiadł za zestawem perkusyjnym i zaczął wywijać zabawkami erotycznymi w rytm AC/DC. Ale za to jak on się nimi posługiwał! Batalię między perkusją a mężczyzną dzierżącym dildo zarejestrowały kamery, a cały przebieg bitwy został udostępniony publicznie na YouTubie. 

AC/DC
AC/DC
Przeczytaj także Powstały okolicznościowe monety AC/DC na cześć dwóch kultowych albumów grupy

Zobaczcie legendarną potyczkę:

I chociaż czyny 66Samusa są godne poklasku, to heros sam nie poradzi sobie w przywróceniu ładu we wszechświecie. Dlatego zachęcamy was, abyście mu pomogli i wzięli sztuczne penisy w dłoń, a potem uderzali nimi z całej siły w perkusję. Niech świat przypomni sobie, że to właśnie po to wymyślono dildo.

Zobacz także: AC/DC ogłosi trasę koncertową? Wszystko na to wskazuje

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele AcDc