17.09.2018 13:16

Posłuchajcie hiphopowych beatów młodszego syna Slasha

Synowie Slasha powoli idą w jego ślady - jego starszy syn London gra w rockowym zespole Classless Act, natomiast młodszy Cash tworzy i sprzedaje beaty.

Slash
foto: Brandon Voight / Splash News

Mówi się, że jabłko pada niedaleko od jabłoni i w przypadku familii Slasha to powiedzenie wydaje się być w stu procentach prawdziwe. Gitarzysta został zapytany w wywiadzie z Loudwire o zainteresowania muzyczne swoich synów, 16-letniego Londona i 14-letniego Casha. Okazuje się, że chłopaki inspirują się różnymi gatunkami - starszy jest fanem muzyki rockowej, drugi natomiast przepada za rapem.

Z wiadomych przyczyn gitarzysta czuje się bardziej związany gustem ze swoim starszym synem, co z resztą sam przyznaje twierdząc, że London podchodzi do muzyki bardzo analitycznie i tłumacząc, że patrząc na niego czuje się jakby znów miał 16 lat:

"

London, mój starszy syn, jest wielkim fanem rocka i metalu, więc słuchamy tych samych rzeczy. Gra na bębnach w zespole Classless Act. Jest bardzo analityczny, więc NAPRAWDĘ się wsłuchuje. Dla mnie to super przeżycie. Nagle stał się po prostu gościem, którym byłem sam jak miałem 15 czy 16 lat. "

Młodszy syn Slasha tworzy beaty

Natomiast młodszy z synów gitarzysty, Cash, poszedł nieco inną drogą - pod pseudonimem Gasky produkuje i sprzedaje swoje własne beaty. Ceny pojedynczych produkcji wahają się od 10 do 50 dolarów, można więc powiedzieć, że sprzedaje je za bezcen. Ich jakość jest naprawdę niezła, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Cash ma jedynie 14 lat. Jeżeli dalej będzie się rozwijał, to być może niedługo usłyszymy pierwsze hity wyprodukowane przez „Slasha Juniora”. Posłuchajcie sami:

Slash - koncert w Polsce w 2019 roku

Polscy fani gitarzysty Guns N' Roses będą na pewno zadowoleni z informacji o polskim koncercie muzyka. Slash oraz Myles Kennedy & The Conspirators ogłosili europejską trasę koncertową w ramach promocji najnowszego albumu „Living The Dream”.

Już w lutym i marcu 2019 muzycy zagrają koncerty w Europie i odwiedzą również nasz kraj. Polski koncert Slasha odbędzie się 12 lutego 2019 w Łodzi w Atlas Arenie.

Kamil Kacperski
Tagi: Slash