05.09.2018 14:00

Pracownicy lotniska zatańczyli do muzyki Queen z okazji urodzin Freddiego

Turyści na londyńskim lotnisku musieli mocno się zdziwić, gdy zobaczyli sobowtórów Freddiego Mercury'ego.

Pracownicy lotniska zatańczyli do muzyki Queen
foto: kadr z wideo

5 września 2018 wszyscy fani Queen ucztują z okazji 72. urodzin Freddiego Mercury'ego. Wiele osób tego dnia zakłada żółte kurtki i przykleja sobie charakterystyczne czarne wąsy. Oczywiście nie może też zabraknąć piosenek Queen, przy których warto pokołysać bioderkami.

Tak zrobili pracownicy portu lotniczego Londyn-Heathrow. Przed dołączeniem do Queen, Freddie pracował jako bagażowy właśnie na tym lotnisku. Teraz osoby wykonujące tę pracę postanowiły złożyć hołd wokaliście i zaczęły wywijać na lotnisku w rytm muzyki Queen.

Pracownicy lotniska zatańczyli do utworów Queen z okazji urodzin Freddiego

Pracownicy ubrali się zatem podobnie jak Freddie i tańczyli przy dźwiękach Queen. Nie zapomnieli też do swojej choreografii dodać ważny rekwizyt - walizkę. Takie show spodobało się wielu podróżnym, którzy mogli nieco się rozerwać na lotnisku.

„Bohemian Rhapsody” -  film o Freddiem i Queen

Oczywiście przy okazji wideo z tańczącymi pracownikami lotniska wspomniano o nadchodzącym filmie „Bohemian Rhapsody”, który zaciekawi niejednego fana Queen. W główną rolę wcielił się Rami Malek mocno przypominający Mercury’ego, a za reżyserię po zwolnieniu Bryana Singera wziął się Dexter Fletcher. „Bohemian Rhapsody” zobaczymy 2 listopada 2018 roku.  

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Queen