12.03.2015 12:55

Primus przyczyną strzelaniny

Pewną kobietę z Illinois teledysk grupy Lesa Claypoola tak rozłościł, że wyciągnęła broń i otworzyła ogień.

Primus przyczyną strzelaniny
foto: kadr z wideo

Jennifer S. Ullery z Algonquin na przedmieściach Chicago weszła do pokoju i zobaczyła, co robią jej pociechy. Dzieciaki w wieku 6, 11 i 15 lat siedziały na kanapie i znów oglądały telewizję! Policjant Andrew Doles relacjonuje:

"

Wyprowadził ją z równowagi teledysk Primusa. Nic nie powiedziała, tylko otworzyła ogień. Dochodzenie wykazało, że strzelała ze strzelby do telewizora ze względu na czas spędzany przed nim przez jej dzieci… Nie doszło do żadnych obrażeń ciała. "

W proch poszedł jedynie 50-calowy telewizor. 40-latce postawiono zarzuty posiadania Ruger .22 long rifle bez odpowiednich zezwoleń oraz stworzenia bezpośredniego zagrożenia życia. Dzieci zabrano do domu opieki.

ruger

W sumie trudno się dziwić pani Ullery. Telewizję w ostatnich latach zdominowały raczej słabe klipy z równie słabą muzyką. Ale żeby akurat Primus przepełnił czarę? Wokalista i basista zespołu Les Claypool raczej nie jest zszokowany tym faktem i ma nawet swój typ, o jaki teledysk mogło chodzić.

"

Nie jestem zaskoczony, próbowałem już strzelać do telewizora, także wtedy, gdy leciały tam nasze teledyski. Zwłaszcza cholerne wideo do utworu „Beaver”. "

primus-matka

Zobaczcie klip „Wynona's Big Brown Beaver”, który wywołuje tyle emocji. Tylko błagamy – nie strzelajcie do ekranów komputerów, nawet z procy.

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Primus