12.12.2016 09:31

Prześpij się na podwórku Dave'a Mustaine'a za 5499 dolarów

Jesteś psychofanem twórczości Megadeth? Rudowłosy lider zespołu ma dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju propozycję nie do odrzucenia...

Prześpij się na podwórku Dave'a Mustaine'a za 5499 dolarów
foto: Retna / Photoshot / Reporter + Bóg Pejnta

Rok 2016 był bez wątpienia udany dla kapeli Dave'a Mustaine'a. Grupa wydała swój 15. album pt. „Dystopia”, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków, a fani zapewnili mu najlepszy debiut na liście Billboardu spośród dyskografii Megadeth od 24 lat. Sam gitarzysta zdaje się wreszcie być w dobrym humorze i już wcześniej zapraszał miłośników jego muzyki m.in. do studia, w którym powstawał materiał.

Takie sytuacje - nie odmawiając im sympatycznego charakteru - nie są jednak w świecie muzyki niczym nowym. O wiele większą gratką zdaje się najnowsza inicjatywa Mustaine'a. Tym razem wpadł on bowiem na pomysł zorganizowania specjalnego obozu dla swoich najwytrwalszych fanów. Impreza pod szyldem Megadeth Boot Camp odbędzie się na terenie jego prywatnej posiadłości w Fallbrook w Kalifornii.

Za jedyne 5499 dolarów (choć są również tańsze warianty zaczynające się już od 1999 dolarów) otrzymujemy możliwość spędzenia weekendu 10-12 marca 2017 na podwórku byłego gitarzysty Metalliki. Ale żeby nie było: Mustaine zadbał o jak najlepsze warunki dla swoich „wyznawców”. Na terenie posesji zostanie rozstawiony specjalny namiot, w którym będą czekały specjalne łóżka i umeblowanie.

W najdroższym pakiecie zawarto takie cuda jak codzienne śniadanie, lunch i obiad, dostęp do prywatnych kabin prysznicowych i VIP-owskich toalet, warsztaty i specjalne atrakcje, a nawet udział w prywatnym, akustycznym występie Megadeth. Wieczorem będzie można usiąść z muzykami przy ognisku i wysłuchać ich - z pewnością wyjątkowych - historii.

Do tego dochodzi prywatna degustacja win z samym Dave'em Mustaine'em, nieograniczony dostęp do ogrodów i rockandrollowej biblioteki na terenie posesji, a także pamiątkowy laminat.

Szczegóły wszystkich ofert znajdziecie na stronie zespołu:

Jeśli planujecie wycieczkę do Kalifornii, by spędzić czas z ekipą Dave'a Mustaine'a, sugerujemy wziąć ze sobą namiot Iron Maiden - raczej nie powinno to wywołać większych kontrowersji (co innego, gdyby zabrać taki gadżet sygnowany logo Metalliki...). W marcu 2017 będziemy już też wiedzieli, czy Megadeth wygrał nagrodę Grammy - i ewentualnie będziecie mogli osobiście pogratulować Rudemu.

Skorzystalibyście z oferty Megadeth Boot Camp?

Jakub Gańko
Tagi: #Duperele #Megadeth