08.02.2017 18:30

Rage Against The Machine w wykonaniu szkolnej orkiestry

Dzieci, szkoła, klasyczne instrumenty i „Killing in the Name”? To są dopiero ciekawe zajęcia z muzyki!

Rage Against The Machine w wykonaniu szkolnej orkiestry
foto: materiały prasowe

Chyba coraz więcej dyrygentów ma dosyć machania batutą przy melodiach stworzonych przez klasyków. Co rusz pojawiają się ciekawe interpretacje rockowych czy metalowych hiciorów i oto kolejna wersja!

Nikogo już chyba nie zadziwiają młode dzieciaki, które grają nie gorzej niż profesjonaliści. Jednak mimo wszystko każde nagranie, w którym utalentowane dzieci wykonują nasze ulubionego numery powodują, że po prostu serce się raduje.

Dlatego też należą się duże brawa dla tego nauczyciela, który uczy swoich podopiecznych muzyki dając im do zagrania repertuar Rage Against The Machine. Młodzież ma dużo satysfakcji z wykonywania słynnego numeru kapeli, zresztą zwróćcie uwagę na flecistkę na pierwszym planie oraz saksofonistę stojącego na samym końcu - to są urodzeni metalowcy.

Prawda, że są dobrzy? Aż strach pomyśleć co będą grać za kilka lat, skoro już teraz wymiatają w repertuarze Rage Against The Machine! Na dokładkę dorzucamy również orkiestrowe wykonanie utworu „Bulls on Parade” z płyty „Evil Empire”. Robi wrażenie!

Jeżeli chcielibyście usłyszeć na żywo hiciory Rage Against The Machine to już niebawem będzie taka okazja. Supergrupa Prophets of Rage, w skład której wchodzą m.in. muzycy RATM zagrają na Open'er Festival 2017 dokładnie 30 czerwca 2017.

Jak oceniacie szkolną orkiestrę wykonującą „Killing in the Name”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rage Against the Machine