06.03.2019 15:07

Rammstein w babskiej wersji. Posłuchaj "Du Hast" i "Mein Herz Brennt"

Przekonajcie się sami, jak gitarzystka poradziła sobie z repertuarem grupy Rammstein.

Cover Rammstein
foto: kadr z wideo

Ile można czekać na nową płytę grupy Rammstein!?! Następca "Liebe Ist Für Alle Da" ma się ukazać wiosną 2019 i fani grupy już nie mogą się doczekać nowych piosenek, które mają nie brzmieć tak "sterylnie" jak wcześniejsze płyty. Muzycy Rammsteina podsycają apetyt fanów publikując zdjęcia z planu teledysku, jednak musimy uzbroić się w cierpliwość.

Rammstein w babskiej wersji. Posłuchaj "Du Hast" i "Mein Herz Brennt"

Jak umilić sobie oczekiwanie? Serwis Antyradio.pl zanurzył się w otchłań internetu i odnalazł YouTuberkę z kanału VanValia - Böse Fuchs, która nagrywa rockowe oraz metalowe covery. 23-letnia gitarzystka ma 53 tysiące subskrypcji i jesienią 2019 wyda solową EP-kę.

Zespół Rammstein
Zespół Rammstein
Przeczytaj także 10 ciekawostek o zespole Rammstein, które powinien znać każdy fan

Rammstein w babskiej wersji? Okazuje się, że również panie dobrze się sprawdzają w takim repertuarze. Gitarzystka świetnie poradziła sobie z ostrymi riffami gitarowymi i pokazała, że wymiata na gitarze nie gorzej niż zawodowcy. Posłuchajcie, jak wypadła w piosence "Du Hast".

Dziewczyna ma na swoim koncie również cover "Mein Herz Brennt", który nagrała razem z inną YouTuberką JJ's One Girl Band. Sprawdźcie, czy taka wersja przypadnie Wam do gustu:

Rammstein w Polsce w 2019

Nadchodzący nowy album Rammsteina to nie jedyny powód do radości. Kapela zagra już niebawem w naszym kraju - polski koncert grupy Rammstein odbędzie się 24 lipca 2019 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Ostatnia wizyta grupy odbyła się w 2016 roku na festiwalu Capital of Rock we Wrocławiu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein