16.10.2018 13:44

Raper Post Malone znów pokazał swoje rockowe korzenie kupując gitarę Gibsona

Post Malone to święcący ogromne sukcesy raper/wokalista, którego drugi album „beerbongs & bentleys” jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów 2018 roku.

Post Malone
foto: Karol Makurat/REPORTER

Wokalista już wielokrotnie udowadniał, że rock i metal to dla niego chleb powszedni - Post pojawiał się w filmikach Jareda Dinesa, wielokrotnie grał akustycznie swoje własne utwory, a podczas MTV Music Awards zaśpiewał z Aerosmith „Dream On”. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że artysta znów pojawił się w wideo ekskluzywnego sklepu muzycznego, gdzie kupił nową gitarę i porozmawiał na temat muzyki, która go inspiruje.

Tym razem Post i jego ekipa odwiedzili Norman's Rare Guitars w Kalifornii, gdzie przetestował kilka modeli gitar - wśród nich znalazł się piękny klasyczny Gibson SG Standard stylizowany na wersję z 1964 roku, którego artysta postanowił kupić. Artysta zagrał też kilka riffów i krótkich solówek by przetestować swój nowy nabytek. Zobaczcie jak Post Malone radzi sobie z gitarą elektryczną:

Post Malone zagra w filmie

Raper niedługo pojawi się również w filmie - niedawno Neflix ogłosił, że Post Malone dołączy do Marka Wahlberga w produkcji „Wonderland”, która jest adaptacją książki Ace'a Atkinsa „Robert B. Parker’s Wonderland”. Mężczyzną towarzyszyć będą m.in. Winston Duke, Bookem Woodbine, Iliza Shlesinger, James DuMont oraz Hope Wilson. 

Malone przygotował też utwór „Sunflower”, który pojawi się w filmie „Spider-Man: Uniwersum”. Niedługo ma się pojawić do niego klip, w którym pojawią się sceny z nadchodzącej animacji o człowieku-pająku. Jak widać, Post Malone jest ostatnio mocno zapracowanym człowiekiem.

Jego dyskografię zamyka wydany w 2018 roku album „beerbongs & bentleys”, z którego pochodzą takie hity, jak „Better Now”, „Psycho”, czy „rockstar”, w którym Post Malone nawiązuje do takich postaci jak Jim Morrison czy Bon Scott:

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele