02.11.2018 11:26

Red Hot Chili Peppers zagrali na apelu szkolnym z okazji Halloween [WIDEO]

Grupa postanowiła odwiedzić szkołę syna perkusisty RHCP, Chada Smitha. W ramach ciekawej inicjatywy zespół zagrał utwór "Can't Stop" w pełnych przebraniach.

Red Hot Chili Peppers
foto: kadr z wideo

Halloween 2018 było bardzo owocnym dniem dla branży rozrywkowej - Netflix pokazał pierwsze oficjalne zdjęcie Henry'ego Cavilla jako Geralta, Slipknot wydał pierwszy od 4 lat singiel "All Out Life", a Red Hot Chili Peppers... zagrał na apelu w szkole syna perkusisty Chada Smitha. Panowie wybrali się do Viewpoint School w Calabasas, w stanie Kalifornia, gdzie przebrani za różnego rodzaju dziwadła postanowili zagrać jeden ze swoich największych przebojów, utwór "Can't Stop". 

Panowie rozpoczęli występ punk o 9:30 rano, a przebrali się następująco: Flea był szkieletem, Josh Klinghoffer przebrał się za Jokera, Anthony Kiedis został wilkołakiem albo Catwoman (pewnymi nie możemy być), natomiast Chad Smith wziął przykład z Tobiasa Forge'a z Ghosta i przebrał się za kardynała. Zobaczcie przebrane RHCP grające "Can't Stop" w szkole syna Chada Smitha:

Red Hot Chili Peppers zagrało w szkole

Nagraniem z koncertu podzielił się na Twitterze sam Chad Smith, który napisał o występie: "kto gra o 9:30 w szkole moich dzieci? My gramy!":

Trzeba przyznać, że to chyba jeden z najlepszych występów szkolnych w historii. Szczerze mówiąc zazdrościmy kolegom młodego Smitha - my też byśmy chcieli uczestniczyć w takich apelach!

Anthony Kiedis został wyrzucony z meczu koszykówki

W październiku 2018 roku doszło już do innego dziwnego zdarzenia z członkami Red Hot Chili Peppers w rolach głównych - podczas jednego z meczy LA Lakers, Anthony Kiedis został wyrzucony z trybun za zbyt agresywne zachowanie. Wokalista zaczął krzyczeć na jednego z zawodników drużyny przeciwnej, a następnie wdał się w dyskusję z jednym z trenerów rywali. Na szczęście muzyk nie dostał zakazu na uczestniczenie w meczach NBA.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Red Hot Chili Peppers