31.05.2019 11:32

Rob Halford z Judas Priest podczas konceru wykopał fanowi telefon z rąk [WIDEO]

Wokalista Judas Priest nie cacka się z przeszkadzającymi mu fanami. Podczas koncertu w Rosemont w stanie Illinois, artysta zdenerwował się na jednego z członków publiczności i dosłownie wykopał mu telefon z rąk. Cała sytuacja została uwieczniona przez fanów obecnych na koncercie.

Judas Priest
foto: kadr z wideo

Pod koniec maja 2019 roku na koncercie Judas Priest doszło do kuriozalnej sytuacji. Podczas wykonywania utworu "Judas Rising", Rob Halford wykopał fanowi telefon z rąk, ponieważ lampa ze smartfona przeszkadzała wokaliście w pełnieniu obowiązków frontmana. Artysta wziął rozbieg niczym Cristiano Ronaldo podchodzący do rzutu wolnego, a następnie z techniką godną Portugalczyka wykopał urządzenie z rąk nieszczęśnika.

Judas Priest - Rob Halford wykopał fanowi telefon z rąk

Całość została oczywiście zarejestrowana przez innego z uczestników koncertu Judas Priest i została ochrzczona nazwą "Incydent z iPhone'em". Poniżej możecie zobaczyć jak Halford rozprawia się z denerwującym fanem i jego smartfonem:

Halford niedługo później wytłumaczył, dlaczego dopuścił się takiego zachowania. Opublikował oświadczenie na łamach portalu Loudwire, gdzie powiedział, że koncert powinien być przeżyciem typu "tu i teraz" i przestrzegł wszystkich, by już tego nie robili w obecności Bogów Metalu:

"

Fakty są takie, że kochamy naszych fanów i jeżeli chcą nas nagrywać oraz oglądać koncert na ekranie telefonu, a nie uczestnicząc w wydarzeniu, to droga wolna. Ale jeżeli będziesz fizycznie wpływał na występ Bogów Metalu, to teraz wiesz co cię czeka. "

British Steel
British Steel
Przeczytaj także Judas Priest żegna zmarłego grafika Rosława Szaybę

Znanymi wokalistami, którzy nie życzą sobie używania telefonów na koncertach są m.in. Jack White, a także Maynard James Keenan z Toola i A Perfect Circle. Panowie wyrzucili już kilku fanów ze swoich występów, co również zostało szeroko skomentowane i udokumentowane na przestrzeni lat przez branżowe media. 

Jeśli chodzi zaś o Judas Priest, to zespół na razie nie ma planów koncertowych dotyczących Polski. Z jednej strony nie powinno to nikogo dziwić, bo w końcu pojawili się w naszym kraju dwukrotnie w 2018 roku. Ich dyskografię zamyka album "Firepower".

Czy Halford postąpił dobrze?

Tagi: Duperele Judas Priest Rob Halford