11.01.2018 16:39

„Rockowy” wiatr w akcji. Zobacz, jak wygląda headbanging dla leniwych

Po co mocno łupać głową, skoro wiatr może potargać Twoje włosy za Ciebie?

„Rockowy” wiatr w akcji. Zobacz, jak wygląda headbanging dla leniwych
foto: kadr z wideo

Jak wiadomo prawdziwy metalowiec macha na koncertach mocno głową, nie przejmuje się otoczeniem i jego długie włosy są dosłownie wszędzie. Oczywiście trzeba też uważać, żeby nie przesadzić, niech przestrogą będzie historia Toma Arayi, który miał problemy z kręgosłupem, co poskutkowało operacją w 2010 roku i o agresywnym machaniu głową nie może być mowy.

Oczywiście łupać mocno głową można nie tylko na metalowych koncertach, ale również na weselnych występach disco polo. Headbanging uprawiają nawet małe dzieci, w końcu miłość do metalu nie jest zależna od wieku.

Mamy jednak sposób na łupanie głową dla leniwych - gdy nie masz już sił machać włosami musisz się wybrać w bardzo wietrzne miejsce - wiatr zrobi wszystko za Ciebie. Żarty żartami, ale zobaczcie jak wiatr potargał pewnej dziewczynie włosy:

Co się tutaj stało??? Nie sposób jest się nie uśmiać patrząc na to wideo. Czasem warto jednak spiąć włosy, szczególnie jeżeli dziewczyny idą w moshpit. Lepiej je związać, bo raczej nikt nie chce jeść Twoich włosów skacząc pod sceną.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele