18.06.2015 16:50

Sammy Hagar podpowiada jak jeść i imprezować

Druga książka muzyka może być strzałem w dziesiątkę – w końcu opowiada o ulubionych czynnościach sporej części społeczeństwa... Obejrzyjcie zapowiedź wydawnictwa!

Sammy Hagar podpowiada jak jeść i imprezować
foto: materiały prasowe

„Are We Having Any Fun Yet?: The Cooking & Partying Handbook” to książka byłego wokalisty zespołu Van Halen, której premiera zapowiadana jest na 15 września 2015 roku. Muzyk najwidoczniej uwierzył w swój pisarski talent po sukcesie autobiografii „Red: My Uncensored Life in Rock” z 2011 roku.

Skoro najciekawsze historie z życia rockmana zostały już opublikowane, czas na poradnik. Okazuje się, że Sammy oprócz muzykowania najlepiej zna się na jedzeniu i imprezowaniu.

"

Myślałem, że pisanie autobiografii było czymś powalającym, ale przysięgam, tworzenie pierwszej książki o tematyce lifestyle’owej było jeszcze bardziej zabawne. Dlatego na pytanie zadane w tytule: „Czy jeszcze się bawimy?” odpowiedź brzmi: tak! "

Posłuchajcie, co jeszcze szalony Hagar opowiedział o drugim wydawnictwie w swoim dorobku!

W 320-stronicowej książce znajdziecie 50 przepisów na potrawy i drinki, których Sammy nauczył się w swoim rodzinnym domu, na trasach koncertowych oraz w trakcie czasu spędzonego w Meksyku czy na Hawajach. Zapowiada się egzotycznie...

Według oficjalnej informacji, nie będzie to jednak typowa książka kucharska... Znajdą się w niej „unikalne historie zza kulis kulinarnej życiowej podróży muzyka”, czyli porady oraz najcenniejsze informacje na temat tego, jak urządzić najlepszą imprezę.

Sam muzyk twierdzi, że dzięki książce nauczycie się jeść odpowiednio. Odpowiednio według niego.

Książka Hagara może być jednym z powodów, dla których supergrupa Chickenfoot, której muzyk był członkiem, już nie wróci... Gitarzysta, Joe Satriani, opowiedział, że muzycy są zbyt zajęci innymi projektami, by kontynuować współpracę.

Jesteście gwiazdami rocka w swoich kuchniach? :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele Sammy Hagar Van Halen