29.12.2017 13:49

„Ściernisco” wraca do łask. Posłuchaj kolejnego metalowego coveru utworu Golec uOrkiestry

Mało Wam przeróbek utworu „Ściernisco” - oto kolejna metalowa odsłona tej kompozycji. 

„Ściernisco” wraca do łask. Posłuchaj kolejnego metalowego coveru utworu Golec uOrkiestry
foto: East News; Caryca Pejnta

Internauci uwzięli się na Braci Golec, w końcu albo się ich kocha, albo nie. Tych muzyków zna dosłownie każdy, szczególnie takie ich nieśmiertelne hiciory, jak „Crazy is my life”, „Pędzą konie” czy „Ściernisco”. Niestety nowy kawałek „Pomarańcza” nie stał się przebojem, zatem internetowe przeróbki piosenek braci są dla nich niezłą promocją.

Oni sami jednak nie mają poczucia humoru i grożą, że wszelkie remiksy i śmieszne covery skasują. To jednak nikogo nie wystraszyło i wywołało wręcz odwrotny efekt - każdego dnia otrzymujemy kolejny cover Golec uOrkiestry. Oczywiście najczęściej YouTuberzy sięgają po „Ściernisco”.

To było tylko kwestią czasu, gdy YouTuber z kanału Na Metalowo stworzy metalową przeróbkę tego kawałka. Posłuchajcie zatem, co z tego wyszło:

„Ściernisco” w blackmetalowej wersji projektu Murmur, metalowa wersja „Ścierniska” w wykonaniu YouTubera NCFreex - aż strach pomyśleć, co jeszcze wymyślą internauci.

Golec uOrkiestra musi się niestety z tym liczyć, bo nikt nie jest w stanie zatrzymać heheszkowych internautów, którym nigdy nie kończą się pomysły na pokręcone covery. Czas pokaże, co jeszcze znajdziemy w internetach. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele