26.05.2015 14:16

Sharon Osbourne: Larsowi Ulrichowi trzeba czasem dać klapsa

Dla małżeństwa Osbourne'ów James Hetfield, Kirk Hammett, Lars Ulrich oraz Robert Trujillo są jak rodzina. Sharon wspomina jednak, że perkusista Metalliki potrzebuje czasem dyscypliny...

Sharon Osbourne: Larsowi Ulrichowi trzeba czasem dać klapsa
foto: Splash News/East News / Gage Skidmore / CC BY-SA 3.0

Żona lidera Black Sabbath opowiedziała w jednym z wywiadów o jej relacji z zespołem Metallica. Ich znajomość zaczęła się w latach 80. Ozzy pomógł wówczas kapeli w zdobyciu większej popularności. Od tego czasu łączy ich przyjaźń. Co powiedziała Sharon?

"

Czuję się, jakbyśmy byli ich rodzicami. Znamy się odkąd byli bardzo młodzi. Widzieliśmy jak dojrzewają oraz jak zakładają rodziny. "

Sharon wypowiedziała się także na temat Roberta Trujillo, który jest dla niej szczególnie bliski. Był basistą solowego projektu Ozzy'ego w latach 1996-2003, po czym dołączył do składu Metalliki.

"

Robert od dawna jest częścią rodziny Osbourne'ów. Odkąd przeszedł do Metalliki jesteśmy z tym zespołem jeszcze bardziej związani. Myślę o nich, jak o mojej rodzinie. Prywatnie uwielbiam każdego z nich. "

Dodała także kilka uszczypliwych słów pod adresem perkusisty zespołu, Larsa Ulricha.

"

Lars bywa plotkarzem. Czasem trzeba mu wymierzyć klapsa, ale go kochamy. "

Metallica w 1986 roku, niedługo po wydaniu „Master of Puppets”, wzięła udział w trasie koncertowej, w czasie której grupa supportowała Ozzy'ego. Ulrich bardzo ciepło wspomina ten okres i ma poczucie, że wiele zawdzięcza Osbourne'owi.

"

W 1986 Ozzy pomógł nam się przebić. Nadal jesteśmy mu wdzięczni, że wziął nas w trasę po Ameryce. Dlatego kiedykolwiek dzwoni byśmy wspólnie zagrali lub spędzili razem czas, jesteśmy zawsze na tak. Wystarczy, żeby powiedział kiedy i gdzie, a my tam będziemy. "

Sharon ma od pewnego czasu problemy ze zdrowiem. Musiała zrobić sobie przerwę w prowadzeniu telewizyjnego talk show o nazwie „The Talk”. W marcu trafiła do szpitala z powodu zapalenia płuc. Zbyt wcześnie wróciła do pracy i dwa miesiące później lekarze stwierdzili, że jest skrajnie wyczerpana i musi ponownie udać się na urlop. Nie będzie też można jej zobaczyć w kolejnej odsłonie „The Osbournes”, ponieważ telewizja VH1 wycofała się z pomysłu przywrócenia programu. 

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele