09.08.2017 10:32

Sikał na ludzi na koncercie Metalliki, został aresztowany

Wyjątkowego pecha miała pewna rodzina, która przyszła posłuchać Metalliki w Glendale w USA.

Sikał na ludzi na koncercie Metalliki, został aresztowany
foto: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Metallica wystąpiła w tym mieście w stanie Arizona 4 sierpnia 2017. Rodzice z dziesięcioletnią dziewczynką, którzy zajęli miejsca siedzące na University Of Phoenix Stadium, jak każdy kulturalny widz mieli nadzieję w spokoju posłuchać zespołu Jamesa Hetfielda. Ku ich zdumieniu, w pewnym momencie poczuli, że są czymś oblewani z rzędu za nimi. Okazało się, że inny z widzów miał za daleko do toalety i postanowił… oddać mocz na trybunach stadionu.

Oto, jak ojciec rodziny relacjonował zajście na potrzeby policyjnego sprawozdania:

"

Wszyscy trzej członkowie rodziny poczuli ciepły płyn spływający z ich pleców i nóg. "

Fanem Metalliki, który tak obcesowo załatwił potrzebę fizjologiczną w obecności tysięcy widzów był niejaki Daniel Francis Daddio, 44-latek z Albuquerque w Nowym Meksyku. Policja wyjawiła, że był „silnie nietrzeźwy”, kiedy oddawał mocz na trójkę słuchaczy. Daddio zaprzeczył, że załatwiał się na ludzi, ale i tak został aresztowany przez policję. W weekend po raz pierwszy musiał stawić się w sądzie.

Wiadomo, że rock to muzyka z definicji niegrzeczna i łamiąca konwenanse, ale to chyba nie uprawnia fanów do obscenicznego zachowania na koncercie. Płyny fizjologiczne lecące w twoim kierunku to nic przyjemnego, o czym przekonał się sam Tom Araya ze Slayera. Muzyczny show to raczej nie jest też miejsce do publicznego uprawiania seksu oralnego.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Maciej Koprowicz
Tagi: Metallica Duperele