06.03.2015 10:50

Skarpety sprały Slipknota!

„Wait And Bleach” to w wolnym tłumaczeniu „czekaj i wybielaj”. Zobaczcie, jak potwory z bawełny grają ten kawałek w maskach skradzionych członkom zespołu Slipknot!

Skarpety sprały Slipknota!
foto: kadr z wideo

Skarpety nam powariowały! Nie dość, że w swoim muzycznym portfolio mają już przeróbki hitów Metalliki, Immortal i Slayera, to teraz postanowiły napaść na Coreya Taylora i spółkę, by gwizdnąć ich złowieszcze maski.

Smutna wiadomość – szmaciani bohaterowie mają doła. Jeden z wersów kawałka to „I'm a wasted sock” – czy nie brzmi to dramatyczne? Sami wiecie jednak, że wiele najwspanialszych utworów w historii muzyki, powstało z depresji, ciągów alkoholowych i stanów narkotycznych. Posłuchajcie zatem, co przygotowały dla nas skarpety na skraju załamania nerwowego!

Skarpety nie chcą zostawiać nas w zmartwieniu... Oto, jak wytłumaczyły swoje zobojętnienie, niekontrolowane ataki złości i ogólny weltszmerc...

"

Kiedy skarpety są używane jak zwykłe szmaty, wariują. Te skarpetki znajdują się już na granicy rozpaczy. Coś się rozpruło, postanowiły więc założyć garażowy zespół Socknot! Skład kapeli został sformowany ze skarpetek-odmieńców, które czują się wykorzystane. Przetarte z powodu nadużyć, postanowiły skierować swoje szaleństwo na muzykę i stworzyły hit „Wait And Bleach”. To wszystko zwali Was z nóg mocniej niż tarka do prania! "

Zastanawia nas jedno – gdzie w tym wszystkim podziały się skarpety w wersji żeńskiej? Może one poradziłyby coś na ich gorszy czas i stan ogólnego rozprucia...

Magda Słomka
Tagi: Duperele