01.12.2017 13:51

Slash promuje Dodę na koncercie Guns N' Roses?

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas koncertu Guns N' Roses w Los Angeles. Gitarzysta grupy, Slash, był ubrany w koszulkę Virgin, czyli zespołu, którego liderką jest Doda.

Slash promuje Dodę na koncercie Guns N' Roses?
foto: kadry z wideo

Nie od dziś wiadomo, że Slasha i Dodę łączy przyjaźń - w końcu wokalistka ze swoim zespołem zagrała jako support przed Guns N' Roses w lipcu 2017 roku, kiedy to grupa Axla Rose'a wystąpiła w Gdańsku. Teraz to gitarzysta się zrewanżował, zakładając koszulkę zespołu Virgin na koncercie GN'R w Los Angeles.

O niecodziennym procederze poinformowała na swoich social mediach sama wokalistka, która pod zdjęciem Slasha zapytała się swoich fanów „czy mają już oni swoją dziewicę?”:

Oczywiście wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy to Doda wystąpiła ze Slashem podczas jego łódzkiego koncertu. Zaśpiewała wtedy „Sweet Child O' Mine” itak oto zaczęła się piękna przyjaźń między polską wokalistką, a amerykańskim gitarzystą.

9 lipca 2018 Axl, Slash i spółka zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Czy i tym razem na scenie dołączy do nich Doda? 

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Slash Guns N Roses