24.10.2016 14:43

„Smells Like Teen Spirit” w zwierzęcym coverze

Hit Nirvany tym razem został wyszczekany i wymiauczany przez zwierzaki, które słyną ze swoich ciekawych coverów. Posłuchajcie, jak brzmi grunge w ich wykonaniu.

„Smells Like Teen Spirit” w zwierzęcym coverze
foto: kadr z wideo

Cover na kazoo, na łopacie, bez instrumentów, na gayageum... można wyliczać i wyliczać. Czy można jeszcze coś wymyślić? Warto do akcji zaprosić koty, bo zdominowały one wszelkie zakątki internetu.

Puchate, miauczące, warczące, w przebraniach - koty są wszędzie i atakują nas za każdym razem, gdy włączamy komputer. Nic zatem dziwnego, że te zwierzaki stały się głównymi bohaterami nowego zwierzęcego coveru. Oczywiście nie tylko koty pojawiły się w tym nagraniu, do akcji bowiem wkroczyły inne zwierzaki, które wydają z siebie dziwne dźwięki i brzmią jak z piekła rodem.

Tym sposobem powstał cover do „Smells Like Teen Spirit”. Czworonogi znowu podbiły nasze serca swoją ciekawą interpretacją tego znanego szlagieru:

Ktoś musiał naprawdę sporo pracować nad tym, żeby zmontować nagrania wszystkich tych zwierząt w odpowiedni sposób. Nie jest to oczywiście pierwszy taki wybryk zwierzęcej orkiestry. The White Stripes, Queen, Slipknot, Pixies - te wszystkie kapele również doczekały się coverów w wykonaniu psów, kotów, lisów i innych zwierząt.

Jak więc widać ktoś naprawdę ma sporo wolnego czasu i dobry słuch, bo stworzenie takiego nagrania bazującego na wyjących czworonogach nie jest wcale łatwym zadaniem.

Jak oceniacie zwierzęcy cover Nirvany?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Nirvana