25.04.2019 13:45

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestnicy zaśpiewali utwory Dżemu, T.Love i Leonarda Cohena

Sprawdźcie, jak wokaliści poradzili sobie w talent show "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Śpiewajmy razem. All Together Now 2
foto: kadr z wideo

Za nami finał drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Do walki o główną nagrodę 100 tysięcy złotych stanęło 14 finalistów i 100-osobowe jury z Beatą Kozidrak na czele zdecydowało, że drugą edycję programu wygra Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak, który w finale wykonał cover "Sen o Warszawie". W finałowym odcinku wielu artystów postanowiło sięgnąć po polskie rockowe przeboje. Jak uczestnicy wypadli w talent show?

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestnicy zaśpiewali utwory Dżemu, T.Love i Leonarda Cohena

Wokalista Tomasz "Tom" Filipczak wybrał utwór Dżemu "Sen o Victorii" z płyty "Detox" z 1991 roku. Muzyk ma podobny wokal do Ryszarda Riedla i czuje się w repertuarze Dżemu jak ryba w wodzie. Jego wykonanie spodobało się aż 90 jurorom - posłuchajcie, czy i Wam przypadnie do gustu taki cover:

Śpiewajmy razem. All together now
Śpiewajmy razem. All together now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu?

Natomiast Andrzej Chrzanowski wybrał piosenkę "Warszawa" z repertuaru T.Love. Jurorzy jednak nie wstawali zbyt chętnie i w konsekwencji muzyk zdobył tylko 45 punktów.

W ostatnim odcinku programu Jasiek Więckowski sięgnął po ponadczasowy przebój Leonarda Cohena "Hallelujah". Utwór doczekał się już wielu coverów, czy zatem uczestnik talent show zdołał zaskoczyć swoim wykonaniem jurorów? Wokalista zakończył występ z wynikiem 72 głosów.

All Together Now 2
All Together Now 2
Przeczytaj także Uczestniczka polskiego talent show zaśpiewała "Shallow" i podzieliła jurorów [WIDEO]

Rockowe covery w programie Śpiewajmy razem. All Together Now 2

W talent show pojawiło się sporo rockowych kawałków m.in. AC/DC, Kultu, Bon Jovi czy O.N.A. Jeden z uczestników postanowił zaśpiewać również przebój Dawida Podsiadły.

Który cover jest najlepszy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele T.Love Dżem Śpiewajmy razem All Together Now Leonard Cohen