07.03.2019 11:27

Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka zaśpiewała hit AC/DC

Zobaczcie, jak jurorzy zareagowali na występ rockowej wokalistki.

Śpiewajmy razem. All together Now
foto: kadr z wideo

Talent show "Śpiewajmy Razem. All Together Now" mocno różni się od innych programów ze względu na ilość jurorów - a jest ich aż 100. Przewodniczącą jury w 1. edycji była Ewa Farna, a wraz z nią wokalistów oceniali m.in. Anja Orthodox czy Krzysztof Jaryczewski. Uczestnik programu musi swoim występem zachęcić do śpiewania jak największą ilość jurorów. Im większa ich liczba, tym więcej punktów dla uczestnika. W 1. edycji programu zwyciężył Mateusz Łopaciuk, który w finałowym odcinku zaśpiewał utwór Nirvany.

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestniczka zaśpiewała AC/DC

Nadszedł czas na kolejną odsłonę "Śpiewajmy Razem. All Together Now". Tym razem na czele jurorów stanęła Beata Kozidrak, zaś nowym prowadzącym został Mariusz Kałamaga. Nie zabrakło też rockowych jurorów - pojawili się m.in. Jelonek i Drak z Huntera, Titus, czy ponownie Anja Orthodox. Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o rockowe akcenty w 1. odcinku nowego sezonu programu.

Śpiewajmy razem. All together now
Śpiewajmy razem. All together now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu?

Dorota Kuziak z Bartoszyc postanowiła iść na całość i wykonać rockowy hit, który miał postawić na nogi wszystkich jurorów. Wokalistka zaśpiewała przebój AC/DC "Highway To Hell". Sprawdźcie, jak wypadła w takim ostrym repertuarze i czy przekonała do siebie jurorów:

Śpiewajmy razem. All Together Now - rockowe przeboje

W 1. edycji talent show Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, zaś jeden z uczestników zaprezentował cover Perfectu. Nie zabrakło też coveru Maanamu oraz poruszającego wykonania piosenki Czesława Niemena.

Jak oceniasz cover AC/DC, który zaprezentowała uczestniczka talent show?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc Śpiewajmy razem All Together Now