05.12.2018 11:59

Steel Panther sparodiowali "Brokeback Mountain" w nowym wideo

Panowie ze Steel Panther ruszyli na początku grudnia 2018 roku w trasę po USA, ale w międzyczasie zdążyli nagrać własną wersję Oscarowego filmu Anga Lee. W rolach głównych Satchel i Michael Starr. 

Steel Panther
foto: kadr z wideo

Pod koniec listopada 2018 roku Steel Panther ruszył z serią wideo zatytułowanych "Cineminute", w których członkowie zespołu parodiują znane i doceniane filmy. Pierwszym udostępnionym dziełem muzyków byli "Podejrzani", w których wystąpił cały zespół. Panowie odegrali znaną scenę aresztowania, w której bohaterowie po kolei czytają słowa "oddawaj mi te je*ane klucze, ty pier*olony obciągaczu".

Po parodii "Podejrzanych" Steel Panther postanowiło pójść o krok dalej - tym razem gitarzysta zespołu Satchel i wokalista Michael Starr wystąpili w "Brokeback Mountain". Film opowiadał o miłości dwóch kowbojów granych przez Heatha Ledgera i Jake'a Gyllenhaala. Muzycy przedstawili swoją interpretację, w której nie zabrakło porównywania penisa do marchewki i żartów o tym, że gdyby Starr nie został gejem, to mógłby grać w NFL. Zobaczcie sami:

Steel Panther parodiują znane filmy

Tutaj dla przypomnienia możecie zobaczyć Steel Panther i ich wersję sceny z "Podejrzanych":

Zespół wyruszył niedawno w trasę koncertową po USA, na której nie wystąpi jednak basista zespołu Lexxi Foxx. Powód? Muzyk rzekomo trafił na odwyk i jak twierdzi perkusista Stix Zadinia, zespół ma nadzieję, że Foxx powróci do Steel Panther jak tylko nauczy się lepiej uprawiać seks. Jeśli chodzi zaś o parodiowanie innych znanych postaci, to w październiku 2018 roku Michael Starr wystąpił na koncercie jako... Ozzy Osbourne. I o dziwo udawanie Księcia Ciemności wyszło mu naprawdę dobrze.

Steel Panther z seksistowskim efektem gitarowym

W 2018 roku Steel Panther zdobył jeszcze sporo nagłówków ze względu na sygnowany nazwiskiem Satchela efekt gitarowy nazwany Pussy Melter 3000. Sprzęt został określony "seksistowskim" i po wielu głosach protestu szefostwo firmy postanowiło wycofać efekt ze sprzedaży. Jednak już kilka tygodni później Pussy Melter powrócił do sprzedaży.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Steel Panther