02.02.2017 10:08

Steven Adler: Satan chciał ode mnie pieniędzy, gdy wyszedłem ze śpiączki

Oto kolejna historia z życia byłego perkusisty Guns N' Roses. To nie jest wcale opowieść z thrillera, ta sytuacja miała naprawdę miejsce!

Steven Adler: Satan chciał ode mnie pieniędzy, gdy wyszedłem ze śpiączki
foto: kadr z wideo; Caryca Pejnta

Sex, drugs and rock'n'roll - nic z tych rzeczy nie było obcych Stevenowi Adlerowi. Coraz więcej wypływa szczegółów dotyczących jego życia ze względu na promocję książki jego matki, Deanny Adler, zatytułowanej „Sweet Child Of Mine: How I Lost My Son to Guns N' Roses”.

W ramach wywiadów Deanna i Steven opowiedzieli o jego uzależnieniu od heroiny oraz dowiedzieliśmy się z iloma kobietami spał muzyk. Jednak takich opowieści jest znacznie więcej i oto kolejna z nich.

Adler wielokrotnie miał problemy z przedawkowaniem, mówi się, że aż 28 razy, jednak za każdym razem nie informowano o tym jego matki. W końcu jednak prawda wyszła na jaw, gdy do kobiety zadzwoniła pielęgniarka ze szpitala, bowiem Stevenowi, który był w śpiączce trzeba było przeprowadzić dializę i jego matka musiała podpisać za niego odpowiednie dokumenty.

Deanna oczywiście odwiedziła syna w szpitalu i widok tylu urządzeń ją wstrząsnął:

"

Usiadłam obok niego i powiedziałam: „Steven”, bo kiedyś powiedziano mi, że ludzie w śpiączce słyszą, gdy do nich się zwracasz. Tak więc usiadłam i zaczęłam mówić: „Steven, Steven, proszę obudź się. Wszystko będzie dobrze”. Nagle otworzył jedno oko, z którego popłynęła pojedyncza łza, potem znowu je zamknął. Oczywiście wybuchnęłam płaczem, to było coś strasznego. Powiedziałam o tym lekarzom, wtedy w szpitalu tego samego dnia przyszedł do Stevena jego były adwokat. "

Nie byłoby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie to, że mężczyzna miał bardzo dziwne nazwisko, o czym wspomniał Steven:

"

Nazywał się Satan. Louis Cypher, pamiętam. Lu-ci-fer. Louis Cypher. "

Deanna podziękowała mu za wizytę i poinformowała, że Steven jest w śpiączce:

"

Odpowiedział: „Po prostu chciałem sprawdzić jak się czuje”. Odparłam: „Ok”. Kilka tygodni potem otrzymałam rachunek. Chciał nas obciążyć za to, że przyszedł do szpitala, aby zobaczyć jak się ma Steven, gdy był w śpiączce. "

Nic dziwnego, że takie zachowanie zdenerwowało mocno kobietę, która poznała sposób w jaki niektórzy próbują się wzbogacić kosztem uzależnionych osób:

"

Zadzwoniłam do adwokata i zapytałam: „Co to jest? Widzę, że oskarżasz go o to, że przyszedłeś do niego do szpitala. Zwariowałeś? Lepiej zabierz ten rachunek”. Tak też zrobił. "

Steven Adler wrócił do żywych, choć przeszedł lekki udar i miał problemy z mową, przez co musiał znowu uczyć się wymowy, z czym jednak się uporał.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Stevena Adlera nie zobaczymy na polskim koncercie Guns N' Roses, który odbędzie się na stadionie Energa Gdańsk 20 czerwca 2017 roku. Perkusista wystąpił z Guns N' Roses na kilku koncertach, ale jednak nie zapowiada się, aby muzyk dołączył na stałe do kapeli.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Guns N Roses