11.12.2015 08:32

Świąteczne kartki dla fanów rocka i metalu

Nie wysyłaliście jeszcze listu do Mikołaja? Czas to zrobić! Oto nasze propozycje grafik, które oddadzą Waszego zbuntowanego ducha.

Świąteczne kartki dla fanów rocka i metalu
foto: Claudia Rorarius / eyevine / East News

Znudziły się Wam słodkie kartki z nieśmiertelnym brodaczem w czerwonym kubraczku, grzecznymi elfami i idealnie ulepionymi bałwanami? Kolorowo i wesoło, a Ty masz już dosyć tej radosnej otoczki? Jeśli tak, to kolekcja Heavy Metal Heroes Christmas Cards przypadnie Wam do gustu.

Dlaczego? Bo elementy, które kojarzą się wszystkim ze Świętami zostały połączone z wizerunkiem muzyków mocnych brzmień. Tym sposobem, Trzej Królowie to Lemmy, Ronnie James Dio oraz Rob Halford jeszcze w blond włosach. Każdy z nich, ma nietuzinkowy prezent – whisky, tęczę i… bicz.

Zobaczcie, jak wygląda kartka z trójką tych niesamowitych postaci:

Ciekawe, co stałoby się z ludzkością, gdyby Ci panowie wręczyli te przedmioty dla dzieciątka Jezus? Według twórców tych kartek, wyglądałby on groźnie niczym King Diamond, który w dłoni trzyma krzyż z kości. Takiego Syna Bożego bałby się każdy grzesznik:

No cóż, w tej wigilijnej opowieści nie mogło oczywiście zabraknąć świętego Mikołaja i jego towarzysza - słynnego renifera. W tej roli wystąpili muzycy Scorpions - Rudolf „czerwononosy” Schenker (w połowie człowiek w połowie zwierzę) oraz „Santa” Klaus Meine:

Ile kosztują te mroczne kartki? Za 10 dolarów można sobie sprawić 3 sztuki oraz pasujące do nich koperty. Jeśli chcecie pokazać swoim najbliższym, jak bardzo mrocznymi osobowościami jesteście, musicie koniecznie wysłać im te pocztówki. Mina ciotki, gdy ją zobaczy, jest przecież bezcenna! Natomiast dla babci warto sprezentować kartkę Slayera. Jak się bawić, to na całego!

Jeśli do tego nietypowego prezentu chcecie jeszcze dorzucić coś równie zwariowanego, proponujemy Wam listę prezentów dla niegrzecznych rockmanów i metalowców, sweter od Toola czy od Pantery.

Jak Wam się podobają świąteczne kartki z gwiazdami mocnego grania?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele