07.02.2019 12:37

"Szansa na sukces" wraca do TV. Wojciech Mann poprowadzi program?

Wkrótce zaczną się castingi do kolejnego sezonu "Szansy na sukces".  Program wraca na ekrany telewizorów po 7 latach nieobecności.

Wojciech Mann
foto: Artur Zawadzki/REPORTER

Przez natężenie muzycznych talent show w telewizji, coraz trudniej wyłapać z nich wyjątkowe głosy i talenty. Jednak gdyby nie telewizyjne show, nie poznalibyśmy wielu świetnych artystów, którzy biją w Polsce rekordy popularności. Z "Idola" znamy Krzysztofa Zalewskiego, który po latach naśladowania nastoletnich metalowych idoli, odnalazł swoją muzyczną drogę czy nostalgiczną Anię Dąbrowską. Z kolei program "X Factor" wygrał Dawid Podsiadło cieszący się niesłabnącą popularnością odkąd tylko zadebiutował. 

Szansa na sukces
Szansa na sukces
Przeczytaj także Szansa na sukces skończyła 25 lat. Oto znani artyści, którzy zaczynali w programie

Szansa na sukces wraca do TV. Wojciech Mann poprowadzi program?

Wiele polskich gwiazd odnalazło się również dzięki programowi "Szansa na sukces". Starsi widzowie na pewno pamiętają wyjątkowe występy artystów takich jak Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz, Grzegorz Wilk czy Ewa Farna. Program przez lata cieszył się wysoką oglądalnością także za sprawą charyzmatycznego prowadzącego, Wojciecha Manna. Niestety po 19 latach dziennikarz muzyczny w 2012 roku oznajmił, że rezygnuje z bycia gospodarzem programu. Wówczas kierownictwo TVP oświadczyło, że nie będzie szukało z następcy i "Szansa na sukces" zniknęła z telewizyjnych ekranów.

Po 7 latach nieobecności w polskich domach, program wraca. Jak donosi "Fakt", nowej "Szansy na sukces" nie poprowadzi Wojciech Mann i chociaż nie ma jeszcze informacji na temat zastępstwa, komentujący sugerują, że największe szanse na przejęcie gospodarzenia ma...Norbi

Szansa na sukces. Castingi - zasady, terminy

Jak czytamy na portalu interia.pl, castingi do nowego sezonu "Szansy na sukces" rozpoczną się w połowie lutego 2019 roku. W przesłuchaniach mogą wziąć osoby, które ukończyły 12. rok życia oraz przygotowały dwa utwory w języku polskim, które zaśpiewają do przyniesionego na casting podkładu lub a cappella. 

Terminy przesłuchań:

16.02. - Warszawa, ul. Woronicza 17 TVP; Blok F sala projekcyjna
17.02. - Białystok, ul. świętego Rocha 14; Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
24.02. - Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 25; Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu
24.02. - Katowice, ul. Grażyńskiego 47; Miejski Dom Kultury "Koszutka".

Sprawdź: >>Czy Rammstein i Billy Idol zabrzmieli znajomo?<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele