03.07.2015 11:41

Szatan atakuje przez internet

Z danych GUS z 2014 roku wynika, że 74% Polaków ma dostęp do internetu, wśród nich jest z pewnością ogromna liczba 30-latków. To właśnie oni, zdaniem ks. Jana Szymborskiego, są zagrożeni czarcim atakiem przez sieć!

Szatan atakuje przez internet
foto: East News

Mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach”, jednak zdaniem polskiego egzorcysty zasiada on też za klawiaturą komputera i bezczelnie wyklikuje swoje bluźnierstwa prosto do globalnej sieci. To opinia nie byle kogo, bo księdza Jana Szymborskiego, który wyzwolił z piekielnych katuszy 30 opętanych osób i aż 3 tys. dręczonych dusz. Takie słowa duchownego możemy przeczytać na stronie Fronda.pl:

"

Dziś łatwo o opętanie, bo przez Internet czy telewizję otaczają nas obrazy zła, a widząc zło, przyciągamy je do siebie. "

Można by było sądzić, że małe, bezbronne dzieci są bardziej narażone na działanie nieczystych sił. Jednak wbrew pozorom, to osoby po trzydziestce powinny drżeć przed internetowymi atakami „Rogatego”. Dlaczego tak się dzieje? Przytaczamy opublikowaną na stronie se.pl wypowiedź ks. Szymborskiego:

"

Po prostu ludzie w pewnym wieku są bardziej otwarci na zło niż młodzież. A zło przychodzi do nas wszystkimi możliwymi drogami. Wykorzystuje też nowinki techniczne, np. Internet. Pozostając długo w sieci, narażamy się najbardziej. "

Ciekawe czy przesiadujące w piekielnych czeluściach siły mają już nowego iPhone'a 6? Trzeba przyznać duchownemu rację z tym, że sieć wypełniona jest złem i świętokradztwami. Możemy w niej znaleźć przecież m.in. Kanye Westa śpiewającego „Bohemian Rhapsody” albo covery gitarowych hitów w wykonaniu popowych gwiazdek.

Autor książki „Egzorcyzmy a moce ciemności” ostrzega, że opętanie to nic przyjemnego:

"

To zniewolenie, dręczenie, które przypomina bicie. Bóle przychodzą nagle, są niezrozumiałe dla lekarzy. Inni mają niepojętego pecha. Czasami diabeł psuje każdą dobrą relację z ludźmi. Ale najgorsze są nocne zwidy - postaci stojące przy łóżku lub nakazujące samobójstwo. "

„Holy shit”, można by było wykrzyknąć w języku królów. To chyba rozwiązuje zagadkę problemów psychicznych Scotta Stappa z Creed! Pamiętajmy jednak, że nie tylko osoby po trzydziestce mogą zostać opętane. Choć rzadziej, dotyczy to również dzieci. Naszym zdaniem nawet nie tylko ich, a także bohaterów starych polskich kreskówek. W końcu nie od dziś wiadomo, że Reksio jest pomiotem Szatana.

Na koniec zapamiętajcie po prostu to ostrzeżenie i odejdźcie od komputera! Wyjdźcie na dwór, wybierzcie się nad wodę, tam Szatan Was nie zaatakuje, chociaż...

mem

Czym diabeł nawiedzał Was dzisiaj w sieci?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele