02.11.2015 17:47

Szatan opanował Tomaszów Mazowiecki?

Zdajecie sobie sprawę, jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą Halloween? Jeśli nie, to Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego chętnie Wam uświadomi.

Szatan opanował Tomaszów Mazowiecki?
foto: kadr z wideo + miszcz Pejnta

Niektórzy z nas zastanawiają się, czy w nocy z 31 października na 1 listopada powinniśmy obchodzić tradycyjne, słowiańskie Dziady czy komercyjne Halloween. Niektórzy postrzegają amerykańską tradycję jako bezduszną formę wypaczenia przedchrześcijańskich zwyczajów ludowych. Jednak wcale nie w tym tkwi największy problem tego święta.

Jeśli myślicie, że najgorszy wpływ, jaki Halloween może mieć na Wasze zdrowie, to ból głowy i lekkie zamroczenie następnego dnia, nawet nie wiecie, jak bardzo nie doceniacie niebezpieczeństwa. Na szczęście są jeszcze w Polsce takie miejsca jak Tomaszów Mazowiecki, gdzie władze miejskie troszczą się o swoich mieszkańców i dbają o nich nawet w tak nietypowy dzień.

Podczas XVIII sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego Krzysztof Misiak zwrócił uwagę na rosnące zagrożenie opętań i zniewoleń dzieci obchodzących Halloween. Radny tonem prawdziwego znawcy ostrzegał, że zabawy takie mogą skończyć się koniecznością interwencji psychologa, a nawet egzorcysty. Zagrożenie jest jak najbardziej realne.

Niestety, otaczające nas społeczeństwo zdaje się nie dostrzegać problemu. Osoby wrogo nastawione do chrześcijaństwa - czyli: liberałowie, ateiści, materialiści i sataniści - wręcz tylko czyhają na najmłodszych i jawnie zachęcają ich do odprawiania okultystycznych rytuałów. Wszystko to dzieje się na naszych oczach w państwowych placówkach, szkołach i domach kultury!

Dzieci przebierają się nie tylko za duchy czy wampiry, lecz także samego diabła, a nawet Bogu ducha winne sowy! Kto nie dostrzega zagrożenia w tych, zdawałoby się, sympatycznych stworzeniach, najwyraźniej nie oglądał serialu „Miasteczko Twin Peaks”, gdzie ostrzegano wprost, iż „sowy nie są tym, czym się wydają”.

Możemy być tylko wdzięczni, że Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego stoi na straży naszych pociech i pilnuje, by nie zostały wciągnięte w mroczny spisek satanistów. Z takimi ludźmi u władzy możemy spać spokojnie o duchowe i psychiczne bezpieczeństwo naszego kraju. Miejmy nadzieję, że za przykładem Tomaszowa Mazowieckiego pójdzie cała Polska.

A jest przed czym się bronić - szatan czyha w miejscach, gdzie się go najmniej spodziewamy. Pokazywaliśmy już, że pomiotami szatana są tak niewinne maskotki jak Reksio, Kubuś Puchatek i Pieseł. Pełno go też w bajkach Disneya, zaś ostatnio opętał krakowskie radio.

A Wy jakie mroczne rytuały odprawialiście w Halloween?

Jakub Gańko
Tagi: #Duperele