21.12.2018 13:39

Tak wygląda dzień z życia Świętego Mikołaja, fana black metalu

Magazyn "Kerrang!" opublikował nietypowe wideo z życzeniami świątecznymi. Sprawdźcie, jak wygląda dzień z życia blackmetalowego Mikołaja.

Black Metal Santa
foto: kadr z wideo/Kerrang!

Two Minutes To Late Night to nietypowy talk show dostępny w internecie. Tworzą go metalowcy dla metalowców, którzy uważają, że ciężkie granie nie musi być wyłącznie smutne, patetyczne i poważne. Prowadzący zapraszają do swojego programu różnych muzyków, a w jednym z odcinków pokazali np. jak basista Mutoid Man był tatuowany podczas koncertu

Blackmetalowy Święty Mikołaj 

Tym razem komicy przy współpracy z magazynem "Kerrang!" nakręcili krótkie wideo prezentujące jeden dzień z życia blackmetalowego Świętego Mikołaja. Mężczyzna w czerwonym stroju, z charakterystycznym corpse paintem na twarzy przechadza się ulicami wielkiego miasta. Makijaż przypomina ten, który zwykle nosi lider grupy Abbath i nie do końca pasuje do przebrania Mikołaja, jednak nikt nie zwraca na to uwagi.

Smutny metal pokonuje kolejne przecznice, kupuje sobie orzeszki, czyta gazetę na ławce, a nawet zatrzymuje na środku skrzyżowania. Po nieudanej próbie złapania taksówki, blackmetalowy Mikołaj wsiada w metro i jedzie na obiad do jednego z fast foodów. Nagranie kończy się pod kościołem, gdzie na tle smutnego "Świętego" widzimy życzenia bożonarodzeniowe od "Kerrang!".

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele