17.07.2017 16:05

Tankianowi spodobał się cover System of a Down w wykonaniu małego chłopca

Dziecko sprawiło, że wokalista szczerze się uśmiechał i nagrywał cały występ. Zapewne mocno się wzruszył słysząc takiego małego fana w utworze „Lonely Day”.

Tankianowi spodobał się cover System of a Down w wykonaniu małego chłopca
foto: kadr z wideo

Za każdym razem, gdy piszemy o kolejnym coverze System of a Down podkreślamy, że tych interpretacji jest naprawdę dużo i będzie ich coraz więcej. Rękę na pulsie mają również sami muzycy, bowiem Serj Tankian swego czasu nawet polecił cover „Aerials” w wykonaniu grupy Naregatsi Orchestra.

Co dzieje się w jego głowie i sercu, gdy słyszy covery swoich fanów - tego nie wie nikt. Ale uśmiech Tankiana wiele znaczy i patrząc na poniższe nagranie nie sposób jest się również nie uśmiechnąć. W Armenii na pewnym evencie przed wokalistą System of a Down wystąpiło dziecko, które zaśpiewało Lonely Dayi zadowolona mina Tankiana, który nagrywał ten występ może świadczyć tylko o jednym... zresztą przekonajcie się sami!

Dziecko rzeczywiście dało czadu wyciągając naprawdę wysokie dźwięki i wywarł piorunujące wrażenie na wokaliście System of a Down. Jak widać rosną już godni następcy, którzy miejmy nadzieję zwiąże się z muzyką, bo szkoda, żeby taki talent się marnował.

Urwisy często już w naprawdę wczesnym wieku decydują się na stworzenie rockowych czy metalowych zespołów i dają sobie radę na scenie nie gorzej niż zawodowcy. Repertuar Rammsteina czy Toola jest dla nich czymś naturalnym.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele System of a Down Serj Tankian