14.06.2017 14:11

Teoria spiskowa mówi, że James Hetfield jest Iluminatem, satanistą i gejem

Sieć roi się od wszelkiego rodzaju teorii spiskowych, które są starannie tłumaczone przez ich twórców. Jedna z nich dotyczy wokalisty Metalliki.

Teoria spiskowa mówi, że James Hetfield jest Iluminatem, satanistą i gejem
foto: AFP/EAST NEWS + Dzik Pejnta

James Hetfield udzielił wywiadu bostońskiej radiostacji WAAF, w której mówił m.in. o śmierci Chrisa Cornella. Twórca poniższego wideo zwrócił uwagę na to, że muzyk podczas swoich wypowiedzi kilkukrotnie się zaśmiał. Czy to oznacza, że szydzi on ze śmierci? Nic dla niego nie znaczy? Oj, wiedzcie, że coś się dzieje.

Hetfield mówił o tym, że każdy zmaga się z demonami i w życiu każdego są mroczna miejsca w umyśle. Wokalista Metalliki stwierdził, że należy się szanować i okazywać miłość każdego dnia. Piękne słowa, tylko gorzej, że wygłasza je człowiek z liczbą 33 na koszulce, która jest... LICZBĄ SZATANA! Reprezentuje ona ilość upadłych aniołów.

33

Pamiętajmy również, że Masoneria ma 33 poziomy wtajemniczenia. Przykładowo Aleister Crowley – główny kapłan Szatana – był masonem 33. stopnia. Przypadeg? Nie sondze.

Dostaje się także Chrisowi Cornellowi. Kameralny pogrzeb z dala od mediów? Coś tu śmierdzi na kilometr, zwłaszcza że muzyk Soundgarden wielokrotnie był fotografowany z rozłożonymi rękoma jak Chrystus. Nic tylko kolejny przedstawiciel Iluminatów (dowiecie się o tym w załączonym wideo).

Wróćmy do Metalliki. Płyta „Ride The Lightning” odwołuje się bezpośrednio do postaci diabła. Te wszystkie błyskawice na okładce krążka, to nic innego jak to o czym pisał św. Łukasz:

"

Wtedy rzekł do nich: Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica. "

Ponadto muzycy Metalliki to po prostu cała grupa homoseksualistów. Mamy na to mnóstwo dowodów rzeczowych w postaci zdjęć. To nawet nie jest tak, że są zdeklarowanymi gejami, ale uprawiają miłość nieheteronormatywną tylko dlatego, aby obrazić imię Boga i to co zostało zapisane w Biblii. Lars Ulrich i James Hetfield zostali niegdyś sfotografowani u boku Rickiego Martina przed jego koncertem. Bóg jeden wie, co później wyprawiali.

1
2

A długie włosy metalowców? Tu kłania się 1. List do Koryntian, rozdział 11, wersety 14-15:

"

Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą? Włosy bowiem zostały jej dane za okrycie. "

Dave Mustaine nazywa się chrześcijaninem, ale sam przecież mówił w wywiadach:

"

Chciałem mieć swój hit. Chciałem tego, co miała Metallica. Nawet, jeżeli oznaczałoby to zaprzedanie duszy diabłu. "

Płyta Megadeth „Dystopia” wydana 22 stycznia 2016 roku zadebiutowała na 3. miejscu amerykańskiej listy Billboard 200. To drugi najlepszy wynik w ponad 30-letniej historii zespołu i zarazem najlepszy od czasu „Countdown to Extinction” z 1992 roku. Dlaczego Dave Mustaine radzi sobie na rynku wydawniczym? Bo pomaga mu w tym zło wcielone!

Zobaczcie całe wideo obnażające prawdziwe oblicze Jamesa Hetfielda:

Lucyfer już od dawna nawiedza świat w nieoczekiwany sposób - tak właśnie działa diabeł. Okazało się m.in., że Reksio to satanista, fidget spinner to także piekielny wynalazek. Był jeszcze okropny Kubuś Puchatek oraz satanistyczne bajki Disneya. Ale pamiętajcie - szatan nie śpi i atakuje przez internet, a o tym, gdzie się znajduje wie jedynie pieseł.

James Hetfield jest...

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Robert Skowronski
Tagi: Metallica Duperele James Hetfield