13.10.2017 10:56

Tom DeLonge zamierza zbudować statek kosmiczny

Były wokalista i gitarzysta Blink-182 cały czas utrzymuje również, że kosmici są bardzo prawdziwi. Co Amerykanie ukrywają w Strefie 51?

Tom DeLonge zamierza zbudować statek kosmiczny
foto: kadr z wideo

DeLonge od zawsze był intrygującym jegomościem. Oprócz grania w jednym z najpopularniejszych pop-punkowych zespołów w historii i pisaniu utworów, w których opowiadał o różnych nietypowych tematach, takich jak seks oralny z czyimś ojcem, wokalista zawsze interesował się obcymi cywilizacjami.

W pewnym momencie swojego życia stwierdził, że koncertowanie 9 miesięcy w roku zajmuje za dużo czasu i nie pozwala mu się skupić na swoim prawdziwym powołaniu, jakim jest… odnalezienie obcych ras. Mimo, że kosmici zagrażali jego życiu, Tom się nie poddawał i dzielnie negocjował z CIA i Departamentem Obrony. I jak się okazało, cierpliwość i ciężka praca jednak popłacają, bo 12 października 2017 roku DeLonge napisał na swoim oficjalnym Facebooku, iż buduje statek kosmiczny:

"

Witajcie, jestem Tom DeLonge z Blink-182. Udało mi się stworzyć elitarny zespół z ludźmi z CIA, Departamentu Obrony i dyrektora Zaawansowanych programów z Lockheed Martin SkunkWorks. Zamierzamy zbudować taki ElektroMagnetyczny Pojazd aby Podróżować niemalże natychmiast przez Kosmos, Powietrze i Wodę przez tworzenie własnej CzasoPrzestrzeni. Nasza firma nazywa się To The Stars… i już teraz możecie zainwestować w nasz plan, który zrewolucjonizuje świat naszą technologią, która zmieni życie jak je znamy. Startujemy Dzisiaj na stronie www.ToTheStarsAcademy.com "

Akademia Toma nie tylko postara się zbudować statek, ale również zajmie się całkowitą modernizacją technologii używanej w badaniach kosmosu. Jak mówi dr. Hal Puthoff, współzałożyciel TTSA i wiceprezydent ds. nauki w firmie DeLonge’a, możemy spodziewać się, że dostaniemy „technologię z XXV wieku już teraz”. I raczej nie polecamy lekceważyć słów Puthoffa – doktor współpracował z NASA, NSA, czy Uniwersytetem Stamford. Pokaźne CV.

Sam wokalista/prezes wystąpił również na konferencji prasowej, w której dokładnie można się dowiedzieć co też To The Stars Academy będzie oferowało ludzkości:

A jak donosi Huffington Post, jeden z pracowników TTSA, który wcześniej zajmował się Obroną przez Powietrznymi Atakami w Departamencie Obrony USA, zdradził im, że „kosmici są bardzo prawdziwi”. Nam pozostaje się jedynie modlić, że Tom DeLonge nas ocali.

Czy Wy wierzycie w kosmitów?

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Blink 182 Tom DeLonge