23.10.2015 14:03

Travis Barker wziął ślub z Paris Hilton?

Za sprawą publikacji biografii perkusisty Blink-182 poznajemy kolejne fakty dotyczące jego kariery i życia osobistego. Okazało się, że muzyk został wyswatany ze znaną z licznych ekscesów aktorką. 

Travis Barker wziął ślub z Paris Hilton?
foto: Hew Burney/ East News

Tych, którzy przecierają właśnie oczy ze zdumienia spieszymy uspokoić. Chociaż Travis i Paris rzeczywiście kiedyś się umawiali, to jednak w świetle prawa ślub nie był ważny, gdyż udzielał go raper bez uprawnień.

W swojej niedawno opublikowanej biografii pt. „Can I Say” perkusista opisał jedną z imprez, którą Paris Hilton urządziła w swoim wielkim domu. Barker poszedł tam razem ze swoimi przyjaciółmi. Ślub był pomysłem Suge'a Knighta, producenta hip-hopowego, który w styczniu 2015 roku został oskarżony o zabójstwo dwóch osób.

"

Paris i ja zobaczyliśmy się w środku zabawy, byliśmy pijani i na haju, a Suge krzyknął coś w stylu „Musicie się pobrać! Udzielę wam ślubu!”. "

Perkusista powiedział, że chociaż ślub nie miał mocy prawnej, to całe wydarzenie było bardzo zabawne. 

Muzyk przyznał się w swojej książce również do tego, że chociaż spotykał się z Paris Hilton, to podobała mu się Kim Kardashian. Celebrytka była długoletnią koleżanką aktorki oraz jej asystentką. Jednak artysta zarzeka się, że chociaż „flirtowali ze sobą, to do niczego nie doszło”.

Na razie nie wiadomo, czy czekają nas kolejne fikcyjne lub prawdziwe śluby. Travis Barker miał już dwie żony, jednak z obiema się rozwiódł. Obecnie umawia się z piosenkarką Ritą Orą.

Niedawno okazało się też, że Travis Barker po katastrofie awionetki w 2008 roku, w której uczestniczył, miał tak wielką depresję, że chciał zapłacić milion dolarów osobie, która go zabije. W wypadku zginęli dwaj piloci, osobisty asystent perkusisty i jego ochroniarz, a sam muzyk miał poparzone ok. 67% ciała i musiał przejść 27 operacji.

Czekamy na kolejne fakty.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele Blink 182