23.04.2015 14:46

Trent Reznor sprzedaje dom

Frontman Nine Inch Nails chce sprzedać luksusową posiadłość w Los Angeles za 4,5 mln dolarów. Zobaczcie, czy jest tyle warta.

Trent Reznor sprzedaje dom
foto: mls.com

Trent Reznor wystawił na sprzedaż wybudowaną w 1966 roku dwupiętrową willę z 5 sypialniami i 4 łazienkami, usytuowaną w jednej z najbogatszych dzielnic Miasta Aniołów, Beverly Crest. Średni roczny dochód na gospodarstwo domowe wynosi tam prawie 170 tys. dolarów. Więcej zarabiają tylko mieszkańcy dystryktów Bel Air, Hidden Hills i Rolling Hills.

reznor-house-1

Nowy mieszkaniec, przynajmniej jeśli chodzi o poziom zarobków, nie może być gorszy. Muzyk kupił ten dom w 2007 roku za niecałe 4,2 mln dolarów. Teraz życzy sobie za niego ok. 300 tys. dolarów więcej. W zamian nabywca dostanie 5 sypialni, 4 łazienki, podświetlane ściany z kamienia, dźwiękoszczelne studio, a na zewnątrz dwa tarasy, w tym jeden z miejscem na ognisko, zadbany ogród, basen oraz przepiękny widok.

reznor-house-4
reznor-house-2

Agenci sprzedający posiadłość dyskretnie milczą, dlaczego dotychczasowy właściciel zaledwie po kilku latach zdecydował się ją sprzedać. Być może okazał się za mały dla Trenta Reznora, jego żony Mariqueen Maandig oraz rosnących szybko synów: 4-letniego Lazarusa Echo oraz 3-letniego Balthazara.

Myślicie, że szybko znajdzie się jakiś chętny na willę? Wokalista zespołu Tool, Maynard James Keenan, położony zaledwie kilka kilometrów dalej większy dom w Hollywood Hills, sprzedał niedawno za dużo mniej – 2,8 mln dolarów.

Jeszcze wyżej niż frontman Nine Inch Nails swoje włości ceni sobie basista Iron Maiden, Steve Harris. Za zabytkową nieruchomość położoną jakieś 50 km od Londynu, w miejscowości Sheering Hall, trzeba zapłacić 4,95 mln funtów.

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Trent Reznor