25.04.2019 12:37

Uczestniczka polskiego talent show zaśpiewała "Shallow" i podzieliła jurorów [WIDEO]

Jedna z uczestniczek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" wykonała oskarowy hit "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera i podzieliła jurorów.

All Together Now 2
foto: kadr z wideo

W telewizji roi się od programów, w których możemy zaprezentować swoje umiejętności. Każdy kto chce sprawdzić, czy faktycznie potrafi śpiewać, może zgłosić się na kilka castingów do różnych talent show. Trzeba jednak pamiętać, że ocena jurorów nie zawsze musi być taka, jakiej oczekiwaliśmy. Było tak w przypadku uczestnika "All Together Now", który zaśpiewał przebój Dawida Podsiadły. Tym razem jedna z wokalistek porwała się na oskarowy repertuar.

Shallow w wykonaniu Metalliki
Shallow w wykonaniu Metalliki
Przeczytaj także Jak brzmiałoby "Shallow" w wykonaniu Metallki?

"Shallow" w "Śpiewajmy razem. All Together Now 2"

Utwór "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy" z repertuaru Lady Gagi i Bradleya Coopera nagrodzony Oscarem doczekał się już wielu interpretacji. Na YouTubie pojawiły się polskie wersje piosenki, a nawet parodie, w których pojawił się między innymi "Jonathan Davis". Tym razem cover utworu wykonała jedna z uczestniczek polskiego talent show "Śpiewajmy razem. All Together Now 2". Co ciekawe, wokalistka podzieliła opinie jurorów niemal na pół. Za swoje wykonanie otrzymała 56 głosów na 100 możliwych. Reszty oceniających jej wersja "Shallow" nie poderwała z krzeseł. 

Wykonanie jednak bardzo spodobało się internetowym widzom. Pod wideo pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i przeważały upragnione przez właścicieli kanałów na YouTubie "łapki w górę". 

Zobacz też: >>Rockowe trio wykonało przebój Queen i zachwyciło jurorów<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Śpiewajmy razem All Together Now