25.09.2017 16:34

Uczestnik The Voice of Poland wykonał „The Show Must Go On” grupy Queen

Zaśpiewanie tego utworu nie jest wcale łatwe. Posłuchajcie, jak w repertuarze Queen wypadł jeden z uczestników talent show.

Uczestnik The Voice of Poland wykonał „The Show Must Go On” grupy Queen
foto: kadr z wideo

Jak zadziwić jury? Konkurencja jest naprawdę spora, a uczestnicy mają tylko parę minut, żeby pokazać na co ich naprawdę stać. W programie The Voice of Poland wokalista ma do dyspozycji tylko swój głos - jurorzy bowiem nie widzą, jak wygląda uczestnik, jak się rusza, czy co na siebie założył.

Wokalista zatem musi zaśpiewać tak dobrze, by któryś z jurorów się odwrócił i zaprosił go do grupy swoich muzyków, których będzie szkolić, by wygrali program. W ostatnim odcinku programu pojawił się Piotr Kwiatkowski, który postawił sobie poprzeczkę naprawdę wysoko - nie dość, że wybrał repertuar Queen, a jak wiadomo Freddie Mercury miał potężny głos, to zdecydował się na utwór „The Show Must Go On”.

Posłuchajcie, jak wypadł ten występ:

Uczestnik przeszedł do następnego etapu konkursu, bowiem jurorzy zdecydowali się dać mu szansę.

Na repertuar Queen zdecydowały się również 3 młode uczestniczki talent show The Voice Kids wykonując „Bohemian Rhapsody”. Jeżeli natomiast chcielibyście zobaczyć na żywo Briana Maya i Rogera Taylora, to już 6 listopada 2017 roku Queen wraz z Adamem Lambertem wystąpią w Łodzi.

Jak oceniasz wykonanie coveru Queen?

Aleksandra Degórska
Tagi: #Duperele