25.04.2019 11:36

Uczestnik polskiego talent show pomylił tekst piosenki Queen. Co na to jury? [WIDEO]

Fani Queen chyba mu tego nie wybaczą. Posłuchajcie, jak wokalista wypadł w utworze "I Want to Break Free" grupy Queen.

Śpiewajmy razem. All Together Now
foto: kadr z wideo

Repertuar Queen nie jest wcale taki łatwy - Freddie Mercury potrafił wyciągać bardzo wysokie nuty i niejeden wokalista ma problem z piosenkami kapeli. Utwory Queen można często usłyszeć w talent show. Wybierając kawałki tej kapeli musisz wiedzieć, że fani grupy nie wybaczą Ci, jeśli kiepsko wykonasz hity Queen. Skala głosu Freddiego to niejedyny problem wokalistów - czasami po prostu można zapomnieć tekstu.

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestnik pomylił tekst piosenki Queen

W finale programu "Śpiewajmy razem. All Together Now 2" jeden z uczestników postanowił oczarować 100-osobowe jury coverem piosenki Queen "I Want to Break Free" z płyty "The Works". Wokalista Roman 'Reed' Jarząbek niestety miał problem z tekstem, co od razu zauważyli jurorzy. Czy mimo tego uczestnik zachęcił jury do wspólnego śpiewania?

Roman Jarząbek we wcześniejszym odcinku zaprezentował jurorom piosenkę Kultu "Gdy nie ma dzieci" i zachwycił samego Jelonka, który mocno dopingował wokalistę.

Śpiewajmy razem. All together now
Śpiewajmy razem. All together now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu?

Rockowe występy w Śpiewajmy razem. All Together Now 2

2. edycję nietypowego talent show wygrał Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak, który zaśpiewał przebój Czesława Niemena "Sen o Warszawie". W programie usłyszeliśmy covery m.in. AC/DC, Myslovitz czy O.N.A.

Jak oceniasz cover Queen w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now"?

Tagi: Duperele Queen Śpiewajmy razem All Together Now