28.10.2015 16:01

Utwór Marilyna Mansona w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”

Ludzka kreatywność nie zna granic. Co by było, gdyby wampiry zatańczyły pasodoble do metalowego akompaniamentu?  

Utwór Marilyna Mansona w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”
foto: ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK

Programy telewizyjne prześcigają się w liczbie show, gdzie gwiazdy śpiewają, tańczą, jeżdżą na łyżwach - krótko mówiąc, robią wszystko, żeby przykuć naszą uwagę. Uczestnicy amerykańskiego programu „Taniec z gwiazdami” poszli, a nawet „zatańczyli”, o krok dalej, bowiem połączyli dwie rzeczy, które do siebie zupełnie nie pasują.

Kim jest Andy Grammer oraz Allison Holker? Grammer to tytułowa „gwiazda”- amerykański piosenkarz, słynny, czy też nie, ważne, że nie umie tańczyć. Holker to oczywiście zawodowa tancerka, która ciąga po parkiecie swojego niedoświadczonego partnera.

W ramach odcinka poświęconego nadchodzącemu Halloween para postanowiła niekonwencjonalnie podejść do swojego zadania. Pasodoble to rodzaj tańca przepełniony silnymi emocjami, przypominający corridę. Partner to oczywiście torreador, a kobieta jest... płachtą. Jaką rolę w takim razie w tej całej historii pełni Marilyn Manson? Nie, nie jest wściekłym bykiem. Otóż, przy akompaniamencie jego utworu „The Beautiful People” z krążka „Antichrist Superstar” uczestnicy przebrani za wampiry odtańczyli namiętny taniec.

Sądziliście, że ten kawałek nie nada się na pląsy na parkiecie? Obejrzyjcie występ pary, a natychmiast zmienicie zdanie:

Jak Halloween to tylko z muzyką Mansona. Wampiry wywołały szok na widowni, jurorzy byli zachwyceni, show się udało. Ciekawe, jak oceniłby taki szalony taniec krwiopijców sam Marilyn? 

Telewizyjne show naprawdę zaskakują. W ramach programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zobaczyliśmy, jak gwiazdy polskiego show-biznesu wcielają się w Nergala oraz wokalistę Iron Maiden. Strach się bać, co jeszcze zobaczymy na ekranie naszych telewizorów.

Jak oceniacie pasodoble do utworu Marilyn Mansona?

Aleksandra Degórska
Tagi: #Duperele #Marilyn Manson