14.07.2017 11:18

W jakim wieku czujemy się za starzy na chodzenie do klubów?

Gdy już na głowie ma się rodzinę i zaległe sprawy związane z pracą, wolimy jednak w spokoju posiedzieć w domu zamiast skakać w nocnym klubie.

W jakim wieku czujemy się za starzy na chodzenie do klubów?
foto: materiały prasowe

Patrząc na osoby bawiące się w klubach można zauważyć, że większość to jednak młode osóbki, które mają ochotę naprawdę porządnie się wyszaleć. Później z biegiem czasu coraz częściej człowiek zastanawia się czy jednak nie lepiej zostać w domu i obejrzeć jakiś dobry film.

Firma Currys PC World zajmująca się sprzedażą urządzeń RTV, AGD oraz komputerów postanowiła wykonać ankietę, by sprawdzić w jakim wieku jest się za starym na szalone klubowe imprezy. Już w wieku 31 lat ludzie mocno zastanawiają się, czy zamiast cekinowej kiecki nie wybrać jednak wygodną pidżamę.

Człowiek czuje się za staro na imprezy w wieku 37 lat. Wtedy właśnie nie ma się ochoty na kombinowanie w co należy się ubrać, czekanie na taksówkę, czy załatwianie opiekunki dla dziecka. Stajemy się coraz bardziej leniwi i myśl o klubie powoduje, że po prostu wolimy zostać w domu i obejrzeć „Gorączkę sobotniej nocy”.

foto: s-media-cache-ak0.pinimg.com

Ciekawe, czy podobnie sytuacja wygląda na koncertach - chociaż nieraz można zauważyć starsze osoby, które wymiatają nie gorzej niż młodzi fani. Nie wierzycie? Możecie zatem obejrzeć najstarszą fankę AC/DC w akcji - dzieje się!

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele