27.05.2019 11:19

Wokalista grupy Greta Van Fleet przyłapany na fałszowaniu w barze [WIDEO]

W sieci pojawił się film, na którym Josh Kiszka z zespołu Greta Van Fleet nie wypada za dobrze. Muzyk dla żartu zaśpiewał fragment "Chandelier".

Josh Kiszka
foto: shutterstock.com

Zespół Greta Van Fleet to w tej chwili jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Muzycy otrzymali nagrodę Grammy za najlepszy rockowy album, a chwalił ich sam Robert Plant i Slash. Dla wielu jednak, młodzi artyści to jedynie ciekawostka i znacznie słabsza wersja Led Zeppelin. Coraz częściej pojawiają się głosy, że formacja powinna spróbować tworzyć bardziej "oryginalną muzykę".

Greta Van Fleet: Josh Kiszka fałszuje w barze 

Skrajne opinie na temat działalności Grety Van Fleet nie przeszkadzają jej istnieć i planować kolejnych koncertów i albumów. Jednak młodzi artyści poza intensywną pracą, pamiętają także o odpoczynku i rozrywce. 

Greta Van Fleet i Led Zeppelin
Greta Van Fleet i Led Zeppelin
Przeczytaj także Na Woodstocku zagrają Greta Van Fleet, Robert Plant i Jay-Z. Co na to fani rocka?

W sieci pojawiło się nagranie, na którym młodzi muzycy spędzają czas w barze. Kiedy część grupy starała się zapowiedzieć jeden z ich występów przed kamerą, nagle w tle pojawiło się specyficzne zawodzenie. Okazało się, że to Josh Kiszka zaśpiewał fragment "Chandelier".

Wokalista fałszował i zawodził niemiłosiernie. Na szczęście już na pierwszy rzut ucha było słychać, że Kiszka tylko żartował i zapewne w innych okolicznościach potrafiłby zaśpiewać ten numer o wiele lepiej.

Zobacz też: Właściciel wytwórni opowiada, jak odkrył Gretę Van Fleet

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Greta Van Fleet