25.05.2015 10:55

Zagraj figurkami od Iron Maiden

HeroClix to gra turniejowa, w której wykorzystuje się wizerunki superbohaterów oraz postaci z gier komputerowych. Do zabawy włączono również bohatera okładek Iron Maiden - Eddiego. Jak wyglądają figurki?

Zagraj figurkami od Iron Maiden
foto: materiały prasowe

Firma NECA stworzyła specjalną edycję produktu, która przedstawia maskotkę Iron Maiden, Eddiego. Każda z figurek jest inspirowana inną okładką płyty lub singla zespołu. Znajdują się wśród nich zarówno najnowsze, jak i klasyczne albumy grupy, takie jak „Piece of Mind” i „Powerslave”. Producent zadbał o każdy szczegół. Nazwy ataków Eddiego mają źródło w tytułach oraz tekstach utworów z płyt, do których odwołują się dane figurki. 

Iron Maiden Piece of Mind
Iron Maiden Powerslave

Zobaczcie jak prezentuje się oddział stworzony z figurek Iron Maiden. 

Iron Maiden figures

Ile kosztuje ta rozrywka? Zestaw składający się z 24 bohaterów można kupić za pośrednictwem Amazon.com za około 80$. Figurki są dostępne także pojedynczo za około 2$. Każda z nich oprócz własnych ataków, ma także swoją wartość, która decyduje o jej sile w czasie rozgrywki. Na przykład Eddie w wersji „Phantom of the Opera” ma zaledwie 75 punktów, podczas gdy figurka „Powerslave” ma ich aż 175. Jest więc silniejsza, niż Hulk z komiksów Marvela, który ma 145 punktów.

Jeżeli figurki to dla Was za mało, firma NECA stworzyła także maskę Eddiego. 

Eddie maska

To nie koniec gadżetów związanych z zespołem. Jego fani mogą także napić się piwa o nazwie Trooper oraz mają możliwość kupienia vana Iron Maiden.

Chcielibyście wystawić do walki własny oddział figurek Eddiego?

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Iron Maiden Duperele