27.12.2017 23:32

Zakk Wylde: Dwie dziewczyny chciały mnie wykorzystać za pomocą dildo

Groupies spodobał się tyłek muzyka i zaczęły mieć nieprzyzwoite myśli...

Zakk Wylde: Dwie dziewczyny chciały mnie wykorzystać za pomocą dildo
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Większość rockmanów może pochwalić się naprawdę ciekawymi historyjkami związanymi z groupies. Na trasie nietrudno znaleźć dziewczyny, które są na tyle zapatrzone w muzyków, że gotowe są zrobić dosłownie wszystko...a większość artystów chętnie z tego korzysta.

Jednak Zakk Wylde, choć ma sporo ciekawych historyjek podtrzymuje, że nie zdradza żony - patrząc na życie artystów jest to dosyć zdumiewające. Jedna jednak historia szczególnie zapadła mu w pamięć ze względu na dziewczyny, których fantazje erotyczne mogłyby speszyć nie jednego faceta. 

Po koncercie Black Label Society Wylde zagaił dwie dziewczyny:

"

Zagadałem na zasadzie: „Hej, jak tam leci dziewczyny? Przynieść wam coś do picia?”. Odmówiły chichocząc. Zastanawiałem się, co je tak śmieszy, bo nachylałem się akurat, żeby wziąć coś do picia, zastanawiałem się czy mam otwarte spodnie, czy coś innego je rozśmieszyło. "

Okazało się, że dziewczyny miały plakaty z jego podobizną zawieszone na ścianach i bardzo pikantne fantazje. Początkowo gitarzysta liczył na to, że usłyszy ciekawe historie, które mógłby wykorzystać w łóżku ze swoją żoną, jednak trochę się przeliczył:

"

Zapytałem zatem, co chciałyby ze mną zrobić i powiedziały: „Uważamy, że masz niezły tyłek i użyłybyśmy dildo, żeby zrobić ci dobrze przez tyłek”. Odpowiedziałem im wtedy: „Teraz już wiecie, dlaczego nie zdradzam swojej żony”. "

Zakk Wylde żartobliwie dodał jeszcze, że warto zatem przejść na lekkostrawną dietę, bo nigdy nie wiadomo...

Muzyka będziemy mogli zobaczyć podczas dwóch koncertów Black Label Society - 20 marca 2018 w krakowskim klubie Studio oraz 21 marca 2018 w warszawskiej Stodole.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Zakk Wylde