27.06.2017 17:25

Zobacz, jak 11-latki rapują „In the end” Linkin Park

Te dzieciaki postanowiły trochę poszpanować i poudawać rapowców w ciemnych okularach. Przekonajcie się sami, czy ich cover Was przekonuje!

Zobacz, jak 11-latki rapują „In the end” Linkin Park
foto: kadr z wideo

Każdy chyba jako dzieciak marzył o tym, żeby być gwiazdą rocka, wymiatać na gitarze i stać na scenie przed piszczącą publiką. Czy Wy też wskakiwaliście na łóżko, żeby poudawać swojego ulubionego muzyka? Na pewno tak!

Patrząc na tych 11-latków nie sposób jest się nie uśmiechnąć. Chłopcy wczuli się bardzo w repertuar Linkin Park, założyli ciemne okulary i zaczęli rapować. „In the end” chyba nigdy nie brzmiał tak słodko...choć pewnie sami wykonawcy uważają siebie za poważnych gości, którzy rapują nie gorzej niż Mike Shinoda.

Zobaczcie zresztą sami, jak dzieciaki poradziły sobie od pierwszej minuty nagrania:

Będą z nich ludzie - skoro już w tak młodym wieku rapują Linkin Park, to strach pomyśleć co będzie za parę lat. Dobrze, że na warsztat wzięli stary repertuar, bo jak wiadomo ostatnia płyta kapeli zatytułowana „One More Light” to bardziej popowe brzmienia, które średnio przypadły do gustu nawet młodzieży oceniającej single kapeli.

W związku z ukazaniem się nowej płyty Linkin Park zaplanował szereg koncertów i odwiedził również Polskę w ramach Impact Festival 2017 w Krakowie, gdzie dał naprawdę energetyczny występ.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park