25.10.2017 15:45

Zobacz, jak własnoręcznie wykonać figurkę Axla Rose'a

Proces wygląda nieco przerażająco, ale efekt końcowy jest naprawdę ciekawy. Dalibyście radę wykonać taką miniaturkę?

Zobacz, jak własnoręcznie wykonać figurkę Axla Rose'a
foto: kadr z wideo

Własnoręcznie wykonane rzeczy wracają do łask - w końcu ludzie dorośli do tego, żeby nie kupować w sieciówkach, a zwrócić uwagę na wyroby handmade, które są unikatowe. Warto czasem zapłacić nieco więcej za przedmiot, który będziesz posiadać tylko Ty.

A co powiecie na własnoręcznie wykonane figurki z Twoim ulubionym muzykiem? Niektórzy mogą pochwalić się ołtarzykami z przeróżnymi gadżetami, plakatami i kolekcją płyt. Jeśli w Twojej kolekcji brakuje małego Axla to dobrze trafiliście - można go wykonać własnoręcznie. Oczywiście dobrze widziane są manualne zdolności, a brazylijska artystka Juliana LePine, przeszła samą siebie.

W krótkim filmiku artystka pokazała, jak z gliny można stworzyć miniaturową podobiznę Axla Rose'a. Efekt jest naprawdę piorunujący!

Mało Wam? Zobaczcie, w jaki sposób powstała figurka Freddiego Mercury'ego:

Chociaż na początku nie wygląda to zachęcająco - miniatura ludzkiego szkieletu nie prezentuje się dobrze - to jednak efekt końcowy jest naprawdę ciekawy. Artystka zapewne spędza nad jedną figurką sporo godzin, bowiem jest to bardzo drobiazgowa praca. Wiedzą o tym Łukasz i Maciej Serwa, którzy są odpowiedzialni za własnoręcznie wykonane figurki Metalliki, muzyków Korna czy popiersie Nergala.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Guns N Roses Axl Rose