25.05.2017 14:56

Zobacz wpadkę Metalliki podczas próby

Zespół grał kawałek „Spit Out The Bone” i nie było to zbyt udane wykonanie, zresztą przekonajcie się sami!

Zobacz wpadkę Metalliki podczas próby
foto: kadr z wideo; Caryca Pejnta

Nikt nie może przejść obok Metalliki obojętnie - zespół odniósł komercyjny sukces i chyba każdy śmiertelnik zna chociażby jeden numer tej kapeli. Ostatni krążek zespołu „Hardwired... To Self-Destruct” rozszedł się jak świeże bułeczki, w końcu nic dziwnego, bo na studyjne dzieło musieliśmy czekać naprawdę długo.

Metallica obecnie promuje ten krążek i w 2018 roku pojawi się również w Krakowie grając 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie. Zespół prezentuje nową produkcję sceniczną i żeby zawsze być w dobrej formie przed koncertami odbywają się próby - ostatnio formacja nawet streamingowała próbę na M&T Bank Stadium w Baltimore.

Nawet największym może czasem podwinąć się noga i całe szczęście, że wpadka, którą za moment zobaczycie przytrafiła się w sali prób, a nie na scenie. Przed występem w Foxborough Metallica ćwiczyła „Spit Out the Bone”, ale najwyżej panowie nie byli w najlepszej formie, bo podczas kilkuminutowego nagrania można zauważyć kilka momentów, gdy wszystko się rozsypuje.

Pewnie od razu pomyśleliście, że wszystko przez Larsa Ulricha... no tak, perkusista trochę się pogubił, choć reszta zespołu też się nie popisała.

Muzycy jednak chyba za bardzo się nie przejęli tym niepowodzeniem, w końcu ich repertuar nie należy do najłatwiejszych. Metallica już nie raz pokazała, że ma poczucie humoru i potrafi się z siebie śmiać... i całe szczęście!

Jako wisienkę na torcie podrzucamy Wam również pewną przeróbkę „Spit Out The Bone”. Posłuchajcie, jak kawałek brzmiałby, gdyby nagrał go Slayer!

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele