30.10.2018 13:43

Zobaczcie, jak koty niszczą wszystko w rytm "Destroy Everything" Hatebreeda

Koty są wrednymi zwierzakami, a ich umiejętności destruktywne często objawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Przykładem tego jest poniższe wideo.

Metalowy kot
foto: shutterstock.com/materiały prasowe

Te puchate zwierzaki od tysięcy lat towarzyszą ludzkości. Mało tego - w starożytnym Egipcie koty były traktowane niczym bóstwa chodzące między ludźmi. To specjalne traktowanie futrzaków, które kultywowane było przez setki lat, przyczyniło się do tego, że większość domowych kotów ma nieco liberalne podejście do zakazów, które wymyślają im ich właściciele. 

Przykładem takich kicurów, które po prostu lubią patrzeć, jak świat płonie, są zwierzaki, które możemy zobaczyć w poniższym wideo. Nie jest to jedynie zwykła kompilacja "śmiesznych kotków". O nie, tym razem filmik jest dopełniony muzyką Hatebreed, a konkretnie ich utworem "Destroy Everything". Oto koty, które niszczą wszystko w rytm piosenki "Niszczyć wszystko":

'Destroy Everything" w kociej wersji

Internetowe arcydzieło doczekało się ponad 4 miliony wyświetleń, co jest wynikiem całkiem niezłym. Naszym zdaniem najśmieszniejsze fragmenty wideo, to te, w których koty atakują swoich właścicieli, a także siebie nawzajem. Jest coś wręcz hipnotycznego w tym, jak szybko poruszają tymi swoimi małymi puchatymi łapkami. 

Jeżeli w Waszym życiu potrzeba jeszcze więcej metalowych kotów, to sprawdźcie nasze zestawienie 10 najbardziej rockowych kicurów na świecie. A jeśli jeszcze Wam będzie mało, to możecie zobaczyć jak perkusista przebrany za wielkiego kota gra black metal. 

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Hatebreed