Crimson Rockets

Crimson Rockets

Weź udział w głosowaniu Antyfest arrow Antyradio.pl

Jesteśmy Crimson Rockets i gramy karmazynowego rocka, czyli wpadającą w ucho mieszaninę rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove'u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock'n'rollowej energii!

Zagraliśmy na jednej scenie z takimi kapelami jak Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity, Chemia, Muchy, The Sixpounder i OCN.

- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -

Mamy na swoim koncie parę osiągnięć i zdobytych nagród. Dotarliśmy do finału Międzynarodowego Festiwalu Emergenza Polska 2015. Pokonaliśmy konkurencję i zakwalifikowaliśmy się do pierwszej 12., która zagrała na Unique Rock Festiwal. Zagraliśmy na Ursynaliach, Juwenaliach UKSW, Unikatowym Festiwalu Offowyym UFO Openstage 2015 i 2016 – największym festiwalu kultury młodzieżowej w Warszawie oraz jako wsparcie dla Fundacji Rak'n'Roll.

Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie na najlepszy scenariusz teledysku do własnego utworu - „Nakręć nas na siebie”, co pozwoliło wydać nam nasz pierwszy teledysk do utworu „Meltdown”. Zajęliśmy drugie miejsce w konkursie Behind The Trees - Fresh Blood in Forest 2014, oraz znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce, która wystapiła na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu 2014. Wspólnie wygraliśmy Przegląd Kapel Garażowych w Milanówku 2013 roku oraz eliminacje regionalne Fonografika Young Stage 2013. Wokalistka zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.