Crimson Rockets

Justyna Kierzkowska
28.04.2016 15:29
Crimson Rockets

Jesteśmy Crimson Rockets i gramy karmazynowego rocka, czyli wpadającą w ucho mieszaninę rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove'u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock'n'rollowej energii!

Zagraliśmy na jednej scenie z takimi kapelami jak Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity, Chemia, Muchy, The Sixpounder i OCN.

Mamy na swoim koncie parę osiągnięć i zdobytych nagród. Dotarliśmy do finału Międzynarodowego Festiwalu Emergenza Polska 2015. Pokonaliśmy konkurencję i zakwalifikowaliśmy się do pierwszej 12., która zagrała na Unique Rock Festiwal. Zagraliśmy na Ursynaliach, Juwenaliach UKSW, Unikatowym Festiwalu Offowyym UFO Openstage 2015 i 2016 – największym festiwalu kultury młodzieżowej w Warszawie oraz jako wsparcie dla Fundacji Rak'n'Roll.

Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie na najlepszy scenariusz teledysku do własnego utworu - „Nakręć nas na siebie”, co pozwoliło wydać nam nasz pierwszy teledysk do utworu „Meltdown”. Zajęliśmy drugie miejsce w konkursie Behind The Trees - Fresh Blood in Forest 2014, oraz znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce, która wystapiła na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu 2014. Wspólnie wygraliśmy Przegląd Kapel Garażowych w Milanówku 2013 roku oraz eliminacje regionalne Fonografika Young Stage 2013. Wokalistka zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.