27. Pol’and’Rock Festival pożegnał festiwalowiczów. Tak się bawiliście na wydarzeniu

02.08.2021 11:34
Pol'and'Rock Festival 2021 Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

I po festiwalu! Zobaczcie krótką relację z przebiegu Pol'and'Rock Festival 2021.

Kolejny, już 27. Pol'and'Rock Festival zakończył się. Trzy dni koncertów, inspirujących spotkań, dobrej zabawy i pozytywnych emocji dzięki festiwalowiczom. To wszystko w wyjątkowej, hybrydowej formie wydarzenia.

27. Pol’and’Rock Festival pożegnał festiwalowiczów. Tak się bawiliście na wydarzeniu

“Dzisiaj na świecie nikt nie zrobił takiego festiwalu jak my. Możemy być dumni z tego, co zrobiliśmy”, powiedział na konferencji prasowej Jurek Owsiak. Nowe miejsce, hybrydowa formuła wydarzenia oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników przy jednoczesnym ograniczeniu liczby festiwalowiczów i zachowaniu rozmachu wydarzenia sprawiły, że o tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival można mówić jako o jednym z najciekawszych wydarzeń w nowej rzeczywistości.

Polecamy

Jedną z tradycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata jest wspólna przysięga jego uczestników. Festiwalowicze, trzymając wręczone przez wolontariuszy Pokojowego Patrolu słoneczniki, wykrzyczeli za Jurkiem Owsiakiem: To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock'n'roll, rock'n'roll, rock'n'roll!

foto: materiały prasowe/Marcin Michoń Fot. foto: materiały prasowe/Marcin Michoń

Tradycyjnie, na zakończenie Festiwalu na scenie pojawił się Piotr Bukartyk wraz z utworem "Z tylu chmur" wykonywanym przez festiwalowiczów. "Bez pretensji, bez focha, bez hejtu. Tak powinno być na co dzień. Z kolorowymi flagami, z niebem nad nami, w otoczeniu przyjaciół." - tymi słowami Jurek Owsiak żegnał festiwalowiczów.

Tysiące namiotów, tłum na lotnisku Makowice-Płoty – a to ledwie kropla w morzu wszystkich uczestników 27. Pol’and’Rock Festival. Dzięki hybrydowej formie wydarzenia Festiwalowicze brali udział w Najpiękniejszym Festiwalu Świata nie tylko online w całej Polsce, ale i na całym świecie. Miejmy nadzieję, że tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w starym formacie i bez ograniczeń publiczności.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.